R5 1600 GTX 1660 Super 531.41 sürücü güncellemesi sonrası Valorant'ta anlık FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

slyktar

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 (8x2) 3200MHZ
Ekran kartı
1660 Super
Anakart
A320M
İşlemci
R5 1600
Merhaba arkadaşlar hiçbir sorun yoktu bugün son sürücüyü yükledim ve drop başladı. Eski sürüme geçsem düzelir mi?

Ben de güncellemeyi gördüm hocam, eski sürücüde sorun yaşamadığım için geçmemiştim. O anki sürücüde sıkıntı yaşamıyorsanız en azından yeni çıkmış 1-2 sürücüye anında geçilmemesi taraftarıyım.

Hocam şimdi 528.49 deniyorum inşallah düzelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine benzer performans sorunları yaşanıyormuş. Bağlantıdaki yorumlarda insanlar sorun yaşadıkları uygulama ve oyunları belirtmişler.

NVIDIA son zamanlarda sürücü tarafında AMD'ye benzemeye başladı.

Hocam tek bana özel değil deme 1 saat once bir şey yoktu en son surucuye gectim DDU ile sildim yine düzelmedi korkmaya başlıyorum Valorant ilk 5 dk drop yiyorum of yahu cok kafaya taktım

Yok, sürücü sorunları neredeyse 6-8 aydır yaşanıyor. DPC gecikmesi sorunu var. Forumda test eden üyeler en iyi değeri 511.79 sürücüsünde almışlar. Bence o sürücüye dönüş yapın. Güncel oyunları oynamıyorsaız şimdilik sürücü güncellemeyi erteleyin. Bugün çıkan sürücü Horizon oyunlarındaki sorunları ve Diablo 4 için destek getiriyor.

Kendi gözlemlerim 30K serisi çıktığında da ilk 8-10 sürücü sorunluydu. Aynı şekilde 40K için sürücüler çıkmaya başlayınca da sorunlar yaşanıyor. Yeni ekran kartını sürücülere dahil edince afallıyorlar. Yeni özellikler getirirken, düzgün çalışan şeyleri falan bozuyorlar.

Yok, sürücü sorunları neredeyse 6-8 aydır yaşanıyor. DPC gecikmesi sorunu var. Forumda test eden üyeler en iyi değeri 511.79 sürücüsünde almışlar. Bence o sürücüye dönüş yapın. Güncel oyunları oynamıyorsaız şimdilik sürücü güncellemeyi erteleyin. Bugün çıkan sürücü Horizon oyunlarındaki sorunları ve Diablo 4 için destek getiriyor.

Kendi gözlemlerim 30K serisi çıktığında da ilk 8-10 sürücü sorunluydu. Aynı şekilde 40K için sürücüler çıkmaya başlayınca da sorunlar yaşanıyor. Yeni ekran kartını sürücülere dahil edince afallıyorlar. Yeni özellikler getirirken, düzgün çalışan şeyleri falan bozuyorlar.

Yok yani hocam saçma GTX 1660S var bugün bir sorun yok ikrn o surucuye gectim ve Valorant bozuldu anlamıs degilim cözerler mi acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı