R5 1600 GTX 1660S monitörlü sistem alınır mı?

Depolama alanı çok kısıtlı. Bu sisteme 144hz ekran almanıza gerek yok. Aksi takdirde en düşük ayarlarda oynamanız gerekir. CS:GO, LOL gibi düşük gereksinimli oyunları saymıyorum tabi anladınız siz. Monitörden artan parayla tavsiyem HDD eklemeniz veya 480GB'lık bir SSD eklemeniz.

3600 mhz ram e ihtiyaç yok bu sistemde. 3000 ya da 3200 mhz kaliteli ve uygun fiyatlı bir markanın ramini tercih edebilirsiniz. Monitör geleceğe yatırımdır bana göre. 144 hz Fhd iyi olacaktır. Kasanın hava akımı konusunda çok bilgim yok. Araştırarak alınız. Bir de arkadaşın dediği gibi depolama çok yetersiz kalmış.

3600 mhz ram e ihtiyaç yok bu sistemde. 3000 ya da 3200 mhz kaliteli ve uygun fiyatlı bir markanın ramini tercih edebilirsiniz. Monitör geleceğe yatırımdır bana göre. 144 hz Fhd iyi olacaktır. Kasanın hava akımı konusunda çok bilgim yok. Araştırarak alınız. Bir de arkadaşın dediği gibi depolama çok yetersiz kalmış.
Monitör uğruna kasadan kısmak daha kötüdür bana göre. Üstelik RAM'lerin maliyeti düşük olduğu için sesimi çıkarmadım. Her türlü FPS artışı sağlar gerek yok veya var diye bir şey yok.

Geri
Yukarı