R5 1600 RX 5500XT Sistem Toplama

M
Öncelikle tekrar merhaba MSI kesinlikle daha iyidir monitör alırken dikkat ediceğiniz özelliklerin başından panel tipleri gelmektedir IPS panel olması her açıdan daha avantajdır daha net ve dolgun görüntü verir. 2. sırada VA panel tipi gelir forumlardan ikisininde özelliklerine bakabilirsiniz? Altta 2 tavsiye vereceğim tercihe göre onları da alabilirsiniz. Diğer bir konu kasa bütçenizi düşünerek altta vereceğim kasa ve PSU'yu söylememiştim ancak madem öyle belirteyim hem de ışıklı mışıklı hoşunuza gider umarım 😀zaten şu anda monitörlerde kasada en çok tutan modellerden inşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi geceler.

Tam böyle bir kasa arıyordum büyük ihtimalle bayram indirimleri veya ince hesapda 7 gun sonra olacak indirimde pcimi alacagim ve galiba MSI monitor alacagim ozellikleri cok hosuma gitti
Öncelikle tekrar merhaba MSI kesinlikle daha iyidir monitör alırken dikkat ediceğiniz özelliklerin başından panel tipleri gelmektedir IPS panel olması her açıdan daha avantajdır daha net ve dolgun görüntü verir. 2. sırada VA panel tipi gelir forumlardan ikisininde özelliklerine bakabilirsiniz? Altta 2 tavsiye vereceğim tercihe göre onları da alabilirsiniz. Diğer bir konu kasa bütçenizi düşünerek altta vereceğim kasa ve PSU'yu söylememiştim ancak madem öyle belirteyim hem de ışıklı mışıklı hoşunuza gider umarım 😀zaten şu anda monitörlerde kasada en çok tutan modellerden inşallah yardımcı olabilmişimdir. İyi geceler.

Öneriniz icin sağ olun bu kasayi alacagim ve MSI montiore yonelecegim. Yardiminiz icin sağ olun 7 gün sonra PC toplayacagim ince hesap sitesinden indirimleri hakkinda bir bilginiz var midir acaba sizce oyle bir sitede indirim varken toplamak mantiklimi

Son düzenleme:
M.

Tam böyle bir kasa arıyordum büyük ihtimalle bayram indirimleri veya ince hesapda 7 gun sonra olacak indirimde pcimi alacagim ve galiba MSI monitor alacagim ozellikleri cok hosuma gitti.

Öneriniz icin sağ olun bu kasayi alacagim ve MSI montiore yonelecegim. Yardiminiz icin sağ olun 7 gün sonra PC toplayacagim ince hesap sitesinden indirimleri hakkinda bir bilginiz var midir acaba sizce oyle bir sitede indirim varken toplamak mantiklimi.

İncehesap'ta her cuma Gaming gecesi yapılıyor ancak bugün bayram dolayısıyla yapılmıycakmış haftaya cuma yeniden olacak tercih ettiğiniz ürünleri oradan alabilirsiniz. Gerçekten bazı ürünleri çok uygun fiyata verebiliyorlar. Bu gibi indirimlerden toplamak bence mantıklıdır daha uygun fiyatlara aynı parçaları alabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin 😀

İncehesap'ta her cuma Gaming gecesi yapılıyor ancak bugün bayram dolayısıyla yapılmıycakmış haftaya cuma yeniden olacak tercih ettiğiniz ürünleri oradan alabilirsiniz. Gerçekten bazı ürünleri çok uygun fiyata verebiliyorlar. Bu gibi indirimlerden toplamak bence mantıklıdır daha uygun fiyatlara aynı parçaları alabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin 😀

Yardımınız için sağ olun gerçekten bilgisyar toplarken çok yardımcı oldunuz bu forum gerçekten çok iyi inşallah anne babamda ikna olurda alırlar :)

Yardımınız için sağ olun gerçekten bilgisyar toplarken çok yardımcı oldunuz bu forum gerçekten çok iyi inşallah anne babamda ikna olurda alırlar :)

O işin en zor kısmı zaten. Orası çözülünce diğer yerler kolay zamanında bende çok zorlanmıştım ve becerememiştim inşallah bu sene üniveristeye geçerken alacaklar. Bu sene o sene 😀

Geri
Yukarı