R5 1600 sistem YouTube videosunda kendini yeniden başlatıyor

• Konuyu başlatan skont4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 637

skont4

Centipat
Merhaba .YouTube da video izlerken aniden video donuyor ve hemen sonrasında bilgisayar yeniden başlatılıyor yazmadan kendini yeniden başlatıyor ve açılıyor.
Sistem özelliklerim:
AMD R5 1600 işlemci
ASUS RX 550 4 GB ekran kartı
G.Skill 16 GB RAM
Toshiba 1 TB HDD
Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herhangi bir mavi ekran hatasıyla karşılaşıyor musunuz? Ayrıca PSU'nuzun modeli nedir?
Bu arada birde pc 8 aylık
Grafik sürücü versiyonu olarak 21.2.3 versiyonunu kullanıyorsanız sorun o olabilir.
Buna nereden bakabilirim bir tane Amd radeon software isimli program var
Grafik sürücü versiyonu olarak 21.2.3 versiyonunu kullanıyorsanız sorun o olabilir.

PSU pek güven vermedi ama peki sadece YouTube'a girerken mi karşılaşıyorsunuz? Bilgisayarı oyun gibi şeylerle yük altına soktuğunuzda bir sorunla karşılaşıyor musunuz?
Hayır
Birde bilgisayar yeniden başlatılıp açildiginda wattman ayarları geri yüklendi diyor

Dosya Ekleri

• 16152375834021020763039357002992.jpg
    16152375834021020763039357002992.jpg
    155,7 KB · Görüntüleme: 16
Wattman hatası alıyorsunuz. DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 19.12.1 sürücüsünü kurup tekrar dener misiniz?

Wattman hatası alıyorsunuz. DDU ile güvenli modda ekran kartı sürücüsünü kaldırıp 19.12.1 sürücüsünü kurup tekrar dener misiniz?
Ben bu dedikleriniz pek bilmiyorum yapmayı ve neden yeni sürumde bu şekilde oluyor
birde yeniden başlatması başka birşey ile de ilgili olabilirmi

Son düzenleme:
Ben bu dedikleriniz pek bilmiyorum yapmayı ve neden yeni sürumde bu şekilde oluyor
Bu videoda arkadaş nasıl ekran kartının sürücüsünün kaldırılacağını anlatmış. Siz de aynı şekilde güvenli moda girip DDU yazılımı ile ekran kartınızın sürücüsünü kaldırdıktan sonra AMD'nin sitesinden nispeten daha stabil olan 19.12.1 sürümünü indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Yeni sürücüler özellikle AMD tarafında beraberinde yeni hatalar da getirebiliyor.

Geri
Yukarı