R5 230 Sisteme göre oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Oncelikle merhaba, bu sistemime göre oyun tavsiyesi verebilir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Sistemim özellikleri şunlar: Ekran kartım AMD Radeon R5 230 2 GB işlemcim Intel Core i3-4340 CPU @ 3.60GHz 4CPUs 3.6 GHz 2 tane 4 GB RAM toplamda 8 GB RAM'e sahibim RAM'ımın ozellikleri G.Skill DDR3 1333 MHz CL9.
Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle merhaba, bu sistemime göre oyun tavsiyesi verebilir misiniz? Yardımcı olursanız sevinirim. Sistemim özellikleri şunlar: Ekran kartım AMD Radeon R5 230 2 GB işlemcim Intel Core i3-4340 CPU @ 3.60GHz 4CPUs 3.6 GHz 2 tane 4 GB RAM toplamda 8 GB RAM'e sahibim RAM'ımın ozellikleri G.Skill DDR3 1333 MHz CL9.
Windows 10
Minecraft oynayabilirsiniz.

LoL, CoD MW ancak düşük ayarlarda ve fazla bir performans vermez. Metin2, NFS MW gibi daha eski oyunlara bakılabilir.

LoL, CoD MW ancak düşük ayarlarda ve fazla bir performans vermez. Metin2, NFS MW gibi daha eski oyunlara bakılabilir.
Ben bu bılgısıyarla valorant gta 4 cs go fally guys pes 2017 outlast the long dark left 4 dead 2 Assetto corsa oyunlarını oynuyorum Euro truck sımulilator 2 the forest bully kona mud runner oynıyorum çok eskilere gitmişsiniz

Ben bu bılgısıyarla Valorant GTA 4 CS:GO fally guys PES 2017 Outlast The Long Dark Left 4 Dead 2 Assetto Corsa oyunlarını oynuyorum Euro Truck sımulilator 2 The Forest bully kona mud runner oynıyorum çok eskilere gitmişsiniz.

Hocam oyunu Minecraft gibi piksel piksel oynamak ile akıcı bir şekilde oynamak arasında fark var. Düşük ayarlarda ve FPS'den memnun iseniz GTA V'de 25 FPS civarlarında oynatır.

Batman Arkham serisi (Asylum , City , origins) .
Sniper Ghost Warrior 2.
Mafia 1-2.
Asassins Creed 2 - 3 ve Balck Flag.
Metro 1.
Crysis 2.
Tomb raider 2013 - 2015(Low).

Hocam oyunu Minecraft gibi piksel piksel oynamak ile akıcı bir şekilde oynamak arasında fark var. Düşük ayarlarda ve FPS'den memnun iseniz GTA V'de 25 FPS civarlarında oynatır.
haklısınız ama sadece o oyunlarda assetto corsa ve ets 2 de ayar yaptım yani çok şukur oynatıyo pıksel grafık olsa zaten zevk almam
Batman Arkham serisi (Asylum , City , origins) .
Sniper Ghost Warrior 2.
Mafia 1-2.
Asassins Creed 2 - 3 ve Balck Flag.
Metro 1.
Crysis 2.
Tomb raider 2013 - 2015(Low).
İlginiz için teşekkürler.

Sistemine bayağı düşük kalır ama bana çok zevk verdi oyun önermeden geçemem X men Origins Wolverine net oyna. Resident Evil serisine bakmadan geçme harika bir seri. Mafia 2 oynayabilirsin. Ayrıca CoD 1, 2, 3 CoD MW 1, 2, 3 CoD bo 1, 2, 3 ve diğer oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı