R5 2600 İçin Ekran kartı önerisi

Kerim29

Decapat
Merhaba iyi günler, ben tarayıcı üzerinden oynanan web browser flash tabanlı bir online oyun oynuyorum. (DARKORBİT)
Sadece bu oyunda çok kalabalık savaşlarda bile FPS'imin düşmesini istemediğim için. eski sistemimde çok FPS kayıpları yaşıyordum. Şimdi bu yeni sistemi topladım. Bir tek ekran kartım kaldı. Az bütçeli ama bu oyun için en yüksek performansı alabileceğim ekran kartını ne seçmeliyim bu sistem için? Teşekkürler iyi günler kolay gelsin.
500W xpower
Ryzen 2600
Kingston hyper 4x4 8 GB RAM 3000MHz
MSI B450 Gaming Plus anakart

Az bütçe ama kime göre az bütçe dostum. Eğer olabilecek en ucuz ama en iyi ekran kartına bakıyorsanız, Rx 570 modelleri işinizi görür. Ancak bütçenizi belirtirseniz, daha iyi yardımcı olabiliriz.

850-900 bandına düşüyor arada bir. Takip ederek RX 570 alabilirsiniz. Fiyatına göre performansı gayet yeterli.

Bütçeniz nedir? 1000 TL altında ise arkadaşların önerdiği ekran kartı alınabilir. 800 TL'den düşük bir bütçeniz varsa almayın, biriktirin.

Verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ediyorum .
Benim istediğim oynadığım oyun için performans kaybı yaşamayacağım bir kart almak istiyorum. Bir kaç kişiye sordum benim oynamış oldugum için ekran kartının pek bir önemi yok dendiği için sormak istedim. Oyunda hem 2d desteği hem 3d desteği mevcut ekran kartı hurada önemli rol oynuyorsa 1500lere kadar alırım ekran kartını bana fps kaybı yaşatmayacaksa. Yoksa işlemcimi çok önemli onu bilmek istiyorum ayrıca teşekkürler ..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı