R5 2600 overclock için 500-600 TL soğutucu önerisi

Hmm, üzgünüm ama iptal etmeniz lazım. Kasanızın 240mm sıvı soğutma desteği yok. :(

Onun yerine fuma 2 alın.

Tamamdır sepeti iptal ediyorum o zaman montaj videosunu izlemeden siparişi tamamlamamıştım peki fuma 2 Arctic Freezer e-Sports Duo'dan iyi midir?
Hmm, üzgünüm ama iptal etmeniz lazım. Kasanızın 240mm sıvı soğutma desteği yok. :(

Onun yerine fuma 2 alın.

Önde veya arkada 2 fan takılacak kadar yer var mı?

2 Tarafta da 2 fan takılacak yer var.

Ohoo, rakip değiller. Ezer geçer her türlü. Yine de Arctic tercih edebilirsin. Hem görünüş olarak daha iyi hem biraz daha hafif taşırken daha rahat olur.

Şu an Teknobiyotik'de Arctic 490 TL o yüzden sordum fiyat farkına değiyorsa önerdiğinizi satın alabilirim.

Şu an Teknobiyotik'de Arctic 490 TL o yüzden sordum fiyat farkına değiyorsa önerdiğinizi satın alabilirim.
Hocam hangisi içinize siniyorsa. Fuma 2 almayın ama fiyatı dün 550 idi bugün 670 olmuş. Ben 550 sandığımdan önerdim.

Bunu veya Arctic'i alabilirsiniz. Arada 2-3 derece fark olur. İçinize sineni tercih edin sonra pişman olmayın. :)

Hatta bence Arctic alın.

Hocam bunu Vatan'dan satın alıp kasamı götürsem montajını yaparlar mı?

Çoğu mağaza yapıyor fakat bazıları yapmıyor. Ben Kütahya'da sormuştum yapmayız dediler. Kocaeli mağazasına götürsen kablolamasını bile yapıyorlar senin için. Benim için daha iyi oldu kendim kablolama/montaj yapmasını öğrendim başkasına ihtiyacım yok artık.

Geri
Yukarı