R5 2600 RX 570 CS:GO donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

KatliyeN

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşlemcim Ryzen 5 2600 ve CS:GO oynarken 48 dereceyi geçmiyor fakat sürekli anlık takılmalar oluyor. 250 300 FPS'lerdeyken bile bir anda oyun donuyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

Not: Oyun HDD'ye kuruluyken de aynısını yapıyordu, düzelmesi için SSD'ye kurdum fakat hala devam ediyor.

Sistem:
Ryzen 5 2600
RX570 Armor OC (fan ayarlarını değiştirdim ve ısınmıyor)
2x8 Ballistix 2666MHz RAM
MSI A320M-A Pro
240GB Crucial BX500 SSD
1TB 7200RPM WD Blue HDD
500GB 7200RPM Samsung HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Pingle alakalı değil hocam bende de her CS GO'yu yüklediğimde aynı sorun oluyordu. Amd Sofware'den birkaç ayarla oynayıp düzeltiyordum. Şu an Nvidia kart kullandığım için dereden yaptığımı hatırlamıyorum.
Hocam ben de pingden dolayı kasılma hissiyatı veriyordu konsola birkaç komut yazınca hem ping azalmıştı hem de o droplanma tarzı sorun yok olmuştu. CSGO gerçekten garip bir oyun direkt olarak indirilip oynanacak bir oyun değil mutlaka birkaç ayar yapmak gerekiyor.

Hocam ben de pingden dolayı kasılma hissiyatı veriyordu konsola birkaç komut yazınca hem ping azalmıştı hem de o droplanma tarzı sorun yok olmuştu. CSGO gerçekten garip bir oyun direkt olarak indirilip oynanacak bir oyun değil mutlaka birkaç ayar yapmak gerekiyor.
-High komutu işe yaramış olabilir bende. Aynen yarım saat ayar yapacaksın illaki.

Yeni konular

Geri
Yukarı