R5 2600 RX 580 Sistem Oyunlarda Kasıyor

RealJammy

Centipat
Merhaba, yaklaşık 1 yıl kadar önce " İtopya.com " üzerinden " Donanım Arşivi V4 " sistemini aldım, Windows ve Driver'ların hepsini kendim kurdum ( İlk defa ) ama şu 2 ay içerisinde CS:GO'da yaklaşık olarak 300 FPS alan bilgisayarım şu an 150 FPS alıyor, kasmalar ve donmalar oluyor, PUBG'de eskiden Ultra ayarlarda 0 kasma ile oynarken şu an kasmaktan oynanmıyor.

Sistem Özelliklerim:

İşlemci ➤ AMD Ryzen 5 2600 3.2GHz

Ekran Kartı ➤ MSI Radeon RX580 Armor 8 GB OC

Anakart ➤ MSI B450M PRO - VDH Plus M.2

RAM ➤ Corsair Vengeance 16 GB (2x8) RAM

Kasa ➤ Thermaltake V200 TG RGB Gaming Kasa

PSU ➤ Thermaltake 600W 80+ PSU

Piyasa Adı ➤ DA-V4 (Donanım Arşivi V4)

Merhaba, yaklaşık 1 yıl kadar önce " İtopya.com " üzerinden " Donanım Arşivi V4 " sistemini aldım, Windows ve Driver'ların hepsini kendim kurdum ( İlk defa ) ama şu 2 ay içerisinde CS:GO'da yaklaşık olarak 300 FPS alan bilgisayarım şu an 150 FPS alıyor, kasmalar ve donmalar oluyor, PUBG'de eskiden Ultra ayarlarda 0 kasma ile oynarken şu an kasmaktan oynanmıyor.

Sistem Özelliklerim:

İşlemci ➤ AMD Ryzen 5 2600 3.2GHz

Ekran Kartı ➤ MSI Radeon RX580 Armor 8 GB OC

Anakart ➤ MSI B450M PRO - VDH Plus M.2

RAM ➤ Corsair Vengeance 16 GB (2x8) RAM

Kasa ➤ Thermaltake V200 TG RGB Gaming Kasa

PSU ➤ Thermaltake 600W 80+ PSU

Piyasa Adı ➤ DA-V4 (Donanım Arşivi V4)
Bilgisayarın bios güncellemelerini yapmadıysanız ondan olabilir

Merhaba,

HDTUNE programını indirerek Disk'e arka arkaya birkaç defa benhmark yapın. Bu işlemler sonucunda 100 MB/S ya da aşağısı bir değer görüyorsanız diskiniz mevcut değerlerini yitirmiş demektir. Servise gönderin.

Merhaba,

HDTUNE programını indirerek Disk'e arka arkaya birkaç defa benhmark yapın. Bu işlemler sonucunda 100 MB/S ya da aşağısı bir değer görüyorsanız diskiniz mevcut değerlerini yitirmiş demektir. Servise gönderin.
Minimum : 235 MB/S Maximum : 388 MB/S şahsi düşüncem donanımsal olarak bir problem yok ama yazılımsal olarak olabilir açısından . Sanırım pc'ye format atacağım driverları silip yeniden temiz kurulum yapacağım aynı zamanda '' TROJAN '' virüsünden de şüpheliyim .

Yeni konular

Geri
Yukarı