R5 2600 + RX 590 vs i5 9400F + GTX 1660

limoon

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
"RX 590 vs RX 580" konumda RX 590 seçtiğimi belirtmiştim, şimdi teknobiyotikte bir sistem gördüm dedim acaba ne kadar fark eder diye, size sormak istedim. Teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Toplam monitör dahil mümkünse 4600'ü geçmemeyi hedefliyorum, şunu değiştir ve bunu al diyebilirsiniz, teşekkür ediyorum. Bu büyük ihtimalle son konum olacak.

"RX 590 vs RX 580" konumda RX 590 seçtiğimi belirtmiştim, şimdi teknobiyotikte bir sistem gördüm dedim acaba ne kadar fark eder diye, size sormak istedim. Teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Toplam monitör dahil mümkünse 4600'ü geçmemeyi hedefliyorum, şunu değiştir ve bunu al diyebilirsiniz, teşekkür ediyorum. Bu büyük ihtimalle son konum olacak.
İkisindede 240gb ssd var ve oyun oynuyorsan bu yetmeyecektir. Yanına HDD almanda gerekeceğinden 300 lira da onu sayarsak 4300 lira yapıyor 300 liraya iyi monitör biraz zor. Mümkünse acele etme ve daha iyi araştırma yap. İki siteninde eksi ve artı yönlerini oku kolay gelsin.
UNLOST Bilgisayarlar - inventus
Şunlara da bir gözat istersen

Merhaba, sadece ekran kartları için konuşayım; 590 ile 1660 hemen hemen eş ekran kartlarıdır. Bazı oyunlarda 1660 daha fazla FPS verirken bazı oyunlarda ise 590 daha fazla FPS verir.

Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@uok825 elimde HDD var belirtmeyi unutmuş olmalıyım.

İki bilgisayar için de kendi indirimleri ile beraber 500 liralık 75hz 1ms monitörler alınabiliyor, teşekkür ediyorum. Benim için sadece başlıkta belirttiğim karşılaştırma önemli.

Merhaba, sadece ekran kartları için konuşayım; 590 ile 1660 hemen hemen eş ekran kartlarıdır. Bazı oyunlarda 1660 daha fazla FPS verirken bazı oyunlarda ise 590 daha fazla FPS verir.

Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki hangisini tavsiye edersiniz? Fiyatları neredeyse aynı. RX 590 daha ucuz galiba biraz.
Armor versiyonu sorunlu biraz, ben bu iki linkte kararlaştırdım kendimi ama, yine de teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı