R5 2600 sisteme ekran kartı önerisi

sonsuzkavga

Decapat
Herkese iyi forumlar.

Sistemim şu şekilde:
  • MSI B450M Pro M.2 Max anakart.
  • Ryzen 5 2600 işlemci.
  • XPG 8x2 16 GB RAM.
  • XPG M.2 SSD.
  • Sapphire RX 590 Nitro+ SE 8 GB ekran kartı.
  • Corsair 550 Watt+80 PSU.
Ekram kartım arızalandı ve garantıye göndereceğim ancak bu süreçte pc siz kalmamak için en azından metin2 ve youtube videoları takip edebileceğim en ucuz bu sisteme sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı öneriniz nedir.Çok düşük ekran kartı sıkıntı çıkarırmı yüksek performanslı oyun oynamayacağım.

Şimdiden teşekkürler

Herkese iyi forumlar.

Sistemim şu şekilde:
  • Ryzen 5 2600 işlemci.
  • XPG 8x2 16 GB RAM.
  • XPG M.2 SSD.
Ekram kartım arızalandı ve garantıye göndereceğim ancak bu süreçte pc siz kalmamak için en azından metin2 ve youtube videoları takip edebileceğim en ucuz bu sisteme sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı öneriniz nedir.Çok düşük ekran kartı sıkıntı çıkarırmı yüksek performanslı oyun oynamayacağım.

Şimdiden teşekkürler
Geçmiş olsun hocam öncelikle. İkinci el ilanımdan iletişim kurarsanız idarelik ekran kartı konusunda yardımcı olabilirim.
Ekran kartının düşük olması herhangi bir sorun oluşturmaz.
Mesela HD5450, HD6350, HD5570, HD6570, GT210, GT220, GT420 vs gibi ucuz yollu ekran kartları metin2 ve video izlemede sıkıntı çıkarmaz, işinizi görür diye tahmin ediyorum.

Son düzenleme:
Herkese iyi forumlar.

Sistemim şu şekilde:
  • Ryzen 5 2600 işlemci.
  • XPG 8x2 16 GB RAM.
  • XPG M.2 SSD.
Ekram kartım arızalandı ve garantıye göndereceğim ancak bu süreçte PC siz kalmamak için en azından Metin2 ve YouTube videoları takip edebileceğim en ucuz bu sisteme sıkıntı çıkarmayacak ekran kartı öneriniz nedir? Çok düşük ekran kartı sıkıntı çıkarır mı yüksek performanslı oyun oynamayacağım.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

İdarelik alacaksanız bunu alın.
Attığınız ekran kartının GT730 GDDR5 ekran kartlarından kötü olduğu konusunda da bilginiz var mı hocam? Kaça alınacak 1 ay idare edilip kaça satılacak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Attığınız ekran kartının GT730 GDDR5 ekran kartlarından kötü olduğu konusunda da bilginiz var mı hocam?
GT 730, 4 GB VRAM'i işleyecek güce sahip değil. VRAM'ı tamamen boş VRAM.

GT 1030 GDDR5 daha performanslı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı