R5 2600 Valorant Performansı

Vejetaryen Aslan

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlarım öncelikle merhabalar. 2600 işlemcim var ve Valorant'ta 180 FPS üstü oynarsam şükür edecek haldeyim. Yer yer 200 üstüne çıktığı oluyor fakat bunlar hep anlık. Sizin değerleriniz nasıldır? İşlemcinizin verdiği performanstan memnun musunuz? 2600 kullanıp benden yüksek FPS alanlarınız varsa herhangi bir ayar yaptınız mı?

Dostlarım öncelikle merhabalar. 2600 işlemcim var ve Valorant'ta 180 FPS üstü oynarsam şükür edecek haldeyim. Yer yer 200 üstüne çıktığı oluyor fakat bunlar hep anlık. Sizin değerleriniz nasıldır? İşlemcinizin verdiği performanstan memnun musunuz? 2600 kullanıp benden yüksek FPS alanlarınız varsa herhangi bir ayar yaptınız mı?

Bu sıralar güncelleme geldiği için çoğu sistemde FPS düştü.

Ben 3-4 ay önce bıraktım o zamanlar GTX 1650S R5 3500 ve 16 RAM ile 250 FPS falan alıyordum ama şu an optimizasyon bayağı kötüleşmis sanirim.

Hocam bende R5 2600X + GTX 1070 Ti var. Bu parçalar ile en yüksek ayarlarda sabit 165 veriyor. Onu 165e biz sabitledik monitör 165 Hz olduğu için. Ekran kartı ve işlemci tarafında hiçbir ayarlama yok.

Geri
Yukarı