R5 2600 ve RTX 2060 CS:GO 1024x768 Çözünürlükte Darboğaz Yapar mı?

Olacağını sanmam. Yüksek FPS için grafikleri düşürdünüz diyelim, çözünürlüğü ellemeyin. Zaten 250 civarı FPS düşük ayarlarda kesin verir sistem. Monitör desteklemiyorsa o başka tabi.

GPU kullanımı asla %100 olmayacak zaten. Bir sıkıntı olmaz.
teşekkürler...
Olacağını sanmam. Yüksek FPS için grafikleri düşürdünüz diyelim, çözünürlüğü ellemeyin. Zaten 250 civarı FPS düşük ayarlarda kesin verir sistem. Monitör desteklemiyorsa o başka tabi.
Monitörü şimdilik 1920x1080 60 HZ 1 MS alacağım... Çözünürlüğü ellemeyin derken? 16:9 kalsın anlamında mı söylediniz?

teşekkürler...

Monitörü şimdilik 1920x1080 60 HZ 1 MS alacağım... Çözünürlüğü ellemeyin derken? 16:9 kalsın anlamında mı söylediniz?
1920x1080 oynayın dedim, 1024x768 yerine.

teşekkürler...

60 Hz almak çok saçma. RTX 2060'lı sistem topluyorsunuz yüksek fpslerin hiç bir anlamı kalmaz.Benim PC RX580' li sen ne görüyorsan ben aynını göreceğim boşa ekran kartına para vermiş olursun.Sonradan yükseltme yapmayın hem CS oyuncususunuz sizin için Hz önemli.

60 Hz almak çok saçma. RTX 2060'lı sistem topluyorsunuz yüksek fpslerin hiç bir anlamı kalmaz.Benim PC RX580' li sen ne görüyorsan ben aynını göreceğim boşa ekran kartına para vermiş olursun.Sonradan yükseltme yapmayın hem CS oyuncususunuz sizin için Hz önemli.
Neden sonradan yükseltme yapmayım ki? Ekran kartı felan duracak sadece monitör yükselteceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı