R5 2600 ve RX 5500 XT 8 GB sistemin RDR 2 Performansı

Ahmet5252

Femtopat
RX 5500 XT MSI 8 GB Mech modelli ekran kartım var. Steam'de Red Dead Redemption 2 oyununu alacaktım. Sistem gereksimlerime bakınca almadan önce foruma yazayım dedim. Sizce bu sistemde oyunu kaç FPS ve hangi ayarlarda oynarım?
MSI RX 5500 XT 8 GB Mech modeli.
Ryzen 5 2600 işlemci.
Corseir 16 GB RAM.
Hangi ayarlarda ve hangi FPS'de oynarım.
Şimdiden teşekkür ederim.

Şu videoda 5500 XT 8 GB ile Ryzen 3500X kullanılmış. Faydalı olabileceğini düşünüyorum ayarlar ile ilgili aynısını yaparsan hem görsellik iyi olur hem de VRAM avantajını kullanırsın. Ultra - high - medium karması olacaktır.

@Ponçik Talon o videoyu ben de gördüm ama 4 GB modeli kullanılmış. Custom ayarlar daha uygun duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
RX 5500 XT MSI 8 GB Mech modelli ekran kartım var. Steam'de Red Dead Redemption 2 oyununu alacaktım. Sistem gereksimlerime bakınca almadan önce foruma yazayım dedim. Sizce bu sistemde oyunu kaç FPS ve hangi ayarlarda oynarım?
Ryzen 5 2600 işlemci.
Corseir 16 GB RAM.

1080P Medium High arası 60FPS.

Ryzen 5 2600 işlemci.
Corseir 16 GB RAM.

Açıkçası bu sistem ile bütün günümüz oyunları oynanılabilir. Ultra'da oynayabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

O kadar oynayamaz oynarsa da 30 FPS oynar 1080P için.

35 FPS civarı, Vulkan 35-40. Belki 4 GB olanı 30'a düşerdi. Gerçi bu oyunun kendisi sıkıntılı 5600 XT bile stabil 60 FPS alamıyor o ayarlarda. Nasıl bir port yaptılarsa gelen geçen kartı indiriyor Flight Simulator 2020 gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 580 ile Custom ayar buldum internetten High ayarlarda 60 ve üstünde oynuyorum sizde rahat rahat 60 üstü alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı