R5 2600X GTX 1060 kuruluma geçememe

8 Mart ile yenilenen imajlar 16GB istiyor, ondan kaynaklanıyor olabilir. Anakartınız da Gigabyte diye düşünüyorum. Bu videodaki ayarları bulursanız kapatmanız işe yarayabilir belki. Ek olarak videodaki anakart Intel tabanlı, fakat ortak bir ayar varsa diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 Mart ile yenilenen imajlar 16GB istiyor, ondan kaynaklanıyor olabilir. Anakartınız da Gigabyte diye düşünüyorum. Bu videodaki ayarları bulursanız kapatmanız işe yarayabilir belki. Ek olarak videodaki anakart Intel tabanlı, fakat ortak bir ayar varsa diye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aşağıdaki konuda belirtilen dosya ile kurulumu tamamladım. Sistem biraz kasıyor durumda şu an ve ilettiğiniz videoda 18:50'inci dakikadan sonraki ayarları anlayamadım. Intel işlemci için yapıyor, bende AMD işlemci var ve ekran kartı GTX 1060. Nasıl bir ayarlama yapmalıyım?

Sorunu çözmeme yarayan konu :

Sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistemi yeniden başlattıktan sonra Clover > Graphics > Inject Nvidia ve use Nvidia Web Drivers işaretli olsun.

Sistemi yeniden başlattıktan sonra Clover > Graphics > Inject Nvidia ve use Nvidia Web Drivers işaretli olsun.
Bir türlü ekran kartı aktif olmadı, aşağıdaki hatayı alıyorum.
Bir türlü ekran kartı aktif olmadı, aşağıdaki hatayı alıyorum.
Sorunu çözdüm benim hata almamın sebebi çift ekran takılı olmasıymış :) Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Sevgiler

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-05-08 at 18.35.24.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-08 at 18.35.24.jpeg
    91,1 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı