R5 3350G Pro sistem nasıl?

Milik

Hectopat
Daha fazla  
Kuzenim geçenlerde bunu sipariş etmiş. Sizce nasıl bir kasa, bana bunların toplamına göre bana ucuz geldi şüphelendim. Sizce ne alınmalıydı bu paraya ve buna güvenilir mi?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 50
APU işlemciler ucuza güzel performans veren IGPU'su güzel olan işlemcidir. İşlemci performansı kötüdür ama içindeki ekran kartı iyidir. Sistemi anlamak zor. Aynı paraya 3600 varken neden o APU?
Kafayı yememek elde değil, çıldırıyorum sisteme baktıkça. Hangi üstün zekalı toplamış? 🤣 🤣 🤣
O anakart ne?
4500'e ben toplayacağım.
xD Kuzenim toplamış.

Ekran kartı varken, işlemci 3100 olmalı. A320 anakart bu saatten sonra alınmaz. B450 olmalı. Kasa ve PSU alınmaz.

Zor bir iş var karşımızda 4500 liraya R5 3600 falan sistem toplamamız lazım.
Ekran kartı varken, işlemci 3100 olmalı. A320 anakart bu saatten sonra alınmaz. B450 olmalı. Kasa ve PSU alınmaz.
Bende aynısını dedim.
Aldıktan sonra sorma olayı ne zaman bitecek? Sistem saçma APU işlemci+ekran kartı mı olur?
Hadi sonradan taktı desek bir şey demeyeceğim. Ama alırken 3100 yerine ya da 3600 yerine o APU işlemci nedir?

Mech olanı almak yerine farklı bir model tercih edilebilir. Fiyatı bilmiyorum fakat işlemci i3-10100F yapılarak ekran kartı 1660 yapılabilir. arada 150-200 TL bir fiyat farkı oluşuyor.

Geri
Yukarı