R5 3400G CS:GO'da 45 FPS veriyor

Alierdem.k

Femtopat
PC özelliklerim R5 3400G, 8 GB RAM 3000 MHz (tek modül), 240 GB SSD. 1 saat önce PC'ye CS:GO kurdum. En düşük ayarlarda 40-45 FPS aldım. Normal mi yoksa işlemcim mi sorunlu? Kasayı 4 gün önce aldım. 50 FPS üstü görmedim. Veya işlemcinin gücü mü bu kadar?

PC özelliklerim R5 3400G, 8 GB RAM 3000 MHz (tek modül), 240 GB SSD. 1 saat önce PC'ye CS:GO kurdum. En düşük ayarlarda 40-45 FPS aldım. Normal mi yoksa işlemcim mi sorunlu? Kasayı 4 gün önce aldım. 50 FPS üstü görmedim. Veya işlemcinin gücü mü bu kadar?

Hocam birincisi Dual Channel değil RAM'leriniz. RAM'lerin Dual Channel olması APU sistemler için çok önemlidir. Performansı en az %50 arttırır. Ancak sadece RAM ile alakalı olmayabilir ama ağırlıklı sorun RAM'de bence. İkinci olarak oyun ayarlarınız nedir? Bunu bizimle paylaşın. Isı değerleriniz ne durumda bunu da bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız. Ancak dediğim gibi APU sistemlerde genellikle eğer yüksek ayarlarda oynamıyorsanız Dual Channel olmayan RAM sorun oluşturur. Eğer ayarlarınız orta-yüksekte ise RAM sorunu var sizde de.

Alakası yok ben Ryzen 5 1600 AF 130 ort alıyorum ekran kartın ne.
İşlemci apu ekran kartı yok
Afterburner uygulamasını kurup bir bakar mısın işlemci yüzde kaç yükte çalışıyor?
nasıl kuruluyor bilmiyorum ilk bilgisayarım
Hocam birincisi Dual Channel değil RAM'leriniz. RAM'lerin Dual Channel olması APU sistemler için çok önemlidir. Performansı en az %50 arttırır. Ancak sadece RAM ile alakalı olmayabilir ama ağırlıklı sorun RAM'de bence. İkinci olarak oyun ayarlarınız nedir? Bunu bizimle paylaşın. Isı değerleriniz ne durumda bunu da bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız. Ancak dediğim gibi APU sistemlerde genellikle eğer yüksek ayarlarda oynamıyorsanız Dual Channel olmayan RAM sorun oluşturur. Eğer ayarlarınız orta-yüksekte ise RAM sorunu var sizde d
Hocam birincisi Dual Channel değil RAM'leriniz. RAM'lerin Dual Channel olması APU sistemler için çok önemlidir. Performansı en az %50 arttırır. Ancak sadece RAM ile alakalı olmayabilir ama ağırlıklı sorun RAM'de bence. İkinci olarak oyun ayarlarınız nedir? Bunu bizimle paylaşın. Isı değerleriniz ne durumda bunu da bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız. Ancak dediğim gibi APU sistemlerde genellikle eğer yüksek ayarlarda oynamıyorsanız Dual Channel olmayan RAM sorun oluşturur. Eğer ayarlarınız orta-yüksekte ise RAM sorunu var sizde de.
Isı değerlerine nasıl bakılıyor bilmiyorum ve grafik ayarları düşükte

Geri
Yukarı