R5 3400G RX 550 Sisteme Yükseltme Önerisi

ege kck

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Acemi Yazılımcı
RAM 8 GB (markasını bilmiyorum)
SSD veya HDD modelihs-SSD-C100 240G.
Ekran kartı Radeon RX 550/550 series.
Anakart Prime B450M-K
İşlemci AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics.

Bu bilgisayarı ben toplamadım aldığıma küçüktüm hiçbir şeye karışamadım. Bilgisayarda sizce neleri yenilemeliyim F/P ürünler olursa iyi olur Full değiştirmek istemiyorum. Ekran kartımdan memnunum fakat Minecraft gibi oyunlar anakart ve RAM üzerine olduğu için değiştirebilirim. Sizce neyi ne ile değiştirebilirim? Bütçe fazla yüksek olmasın F/P

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM 8 GB (markasını bilmiyorum)
SSD veya HDD modelihs-SSD-C100 240G.
Ekran kartı Radeon RX 550/550 series.
Anakart Prime B450M-K
İşlemci AMD Ryzen 5 3400G with Radeon Vega Graphics.

Bu bilgisayarı ben toplamadım aldığıma küçüktüm hiçbir şeye karışamadım. Bilgisayarda sizce neleri yenilemeliyim F/P ürünler olursa iyi olur Full değiştirmek istemiyorum. Ekran kartımdan memnunum fakat Minecraft gibi oyunlar anakart ve RAM üzerine olduğu için değiştirebilirim. Sizce neyi ne ile değiştirebilirim? Bütçe fazla yüksek olmasın F/P

Aynı RAM'den bir tane daha takarsan (3000+ MHz olurlarsa iyi olur ) 3400G'nin apusunun 550'den farkı kalmaz zaten. Ekran kartını satıp 2. El RX570 alabilirsin.

Bilgisayar içinden öğreneceğinizi sanmıyorum kasasını açıp öğrenebilirsiniz. Farkı marka ram sıkıntı çıkartmıyor. İncehesap Gaming gecesinde genelde 8gb indirime giriyor takip edebilirsin.

Piyasada temiz rx 570 bulmak çok zor artık.

Bilgisayar içinden öğreneceğinizi sanmıyorum kasasını açıp öğrenebilirsiniz. Farkı marka ram sıkıntı çıkartmıyor. İncehesap Gaming gecesinde genelde 8gb indirime giriyor takip edebilirsin.
Biraz önce MHz felan demişlerdi onlar sıkıntı çıkarmaz mı

Yeni konular

Geri
Yukarı