R5 3500 ve RTX 2060 FPS düşüşü

CrUSH

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 gün önce İncehesap'tan aldığım hazır sistem elime ulaştı, FPS testlerine baktıgımda Valorant'ta 200 250 arası FPS değeleri alıyordu bilgisayar, şimdi ben oyuna girince 250 300 oluyor fakat 100 150 gibi FPS değelerinede düşüyor, sebebi nedir ya da bir şey yanlış yapmış olabilir miyim? Ekran kartı ayrı şekilde geldi kendim taktım.
Sistem; RTX 2060, Ryzen 5 3500, 16 GB DDR4 3000GHz RAM, 480GB SSD gerisini pek fazla bilmiyorum. Normal mi böyle bir şey olması yoksa bende mi sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır sanmıyorum. Sıcaklık değerlerini kontrol et. Driverları eksiksiz kurduğuna emin ol.
Sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı oldugunu sanmıyorum fanlar gayet iyi ve büyük ama bakacgım bilgisayar geldiğinde driver ile ilgili hic bir şey yapmadım kurmadıgım icin mi oluyor ?
Hayır sanmıyorum. Sıcaklık değerlerini kontrol et. Driverları eksiksiz kurduğuna emin ol.
Sıcaklık değerleri 60 ila 70 arası değişiyor gtada da 40fps ye kadar düştü ne yapmam gerekiyor bir tandıgım power supplye yanlıs takmıssın gibisinden şeyler söyledi ekran kartının power suppleyi yanlıs yada tam takmassam ekran kartı tam performansını gostermeyebilir mi

Son düzenleme:
Sıcaklık değerlerinde bir sıkıntı oldugunu sanmıyorum fanlar gayet iyi ve büyük ama bakacgım bilgisayar geldiğinde driver ile ilgili hic bir şey yapmadım kurmadıgım icin mi oluyor ?

Sıcaklık değerleri 60 ila 70 arası değişiyor gtada da 40fps ye kadar düştü ne yapmam gerekiyor bir tandıgım power supplye yanlıs takmıssın gibisinden şeyler söyledi ekran kartının power suppleyi yanlıs yada tam takmassam ekran kartı tam performansını gostermeyebilir mi
Ekran kartının marka ve modelini tam olarak söyler misin? Ya da direk aldığın yerin linkini atarsan yardımcı olabilirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    26,4 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Geri
Yukarı