R5 3500U 2. el laptopun ederi nedir?

Hocam peki takas olarak üstüne 2.5-3 bin nakit verebilriim almam gereken minimum laptop ne olmali ortalama, Laptop üste belirttiğim miktar parayla GTX 1650 veya GTX1650 Ti laptop bulabilir miyim?

Hocam o para etmesi imkansız bilmiyorum dalga niyetiyle mi söylediniz ama kaksid
Kendisi piyasadan bihaber sanırım. Ben bugünkü piyasada 5'den yukarı gideceğini sanmam dediğim gibi 5500U 8GB RAM bilgisayar 6500TL ve 5500U çok daha güçlü 3500U'dan. Piyasayı bilmeyen birine yüksek fiyattan verebilirsiniz ama o da size kalmış. Ha fiyatlar iyice artarsa yarın yarından sonraki gün, o zaman piyasaya göre değişir fiyat. 6000TL'den sattınız diyelim, üstüne 3500 ekleseniz de 1650 bilgisayar bulmak biraz zor belki bunu alabilirsin.

Kendisi piyasadan bihaber sanırım. Ben bugünkü piyasada 5'den yukarı gideceğini sanmam dediğim gibi 5500U 8GB RAM bilgisayar 6500TL ve 5500U çok daha güçlü 3500U'dan. Piyasayı bilmeyen birine yüksek fiyattan verebilirsiniz ama o da size kalmış. Ha fiyatlar iyice artarsa yarın yarından sonraki gün, o zaman piyasaya göre değişir fiyat. 6000TL'den sattınız diyelim, üstüne 3500 ekleseniz de 1650 bilgisayar bulmak biraz zor belki bunu alabilirsin.
Hocam benim niyetim birine pahaliya kitlemek değil ederi olsun yeter 5,5.5 dedim ztn piyasa uçtu diye de kimseye ederi olmayan laptop satamam.Sifira biraz daha bütçe verebilriim de ben 2.el.icin demiştim hocam 2,5-3 bin üste verip ne alabilirim diye

Yeni konular

Geri
Yukarı