R5 3500X için anakart tavsiye

NarkozistyeN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sistem toplamaktayım. Fakat anakart seçiminde kararsız kaldım.

Sistemde.
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 5600 XT.
İşlemci: Ryzen 3500X.
Olarak karar verdim ama anakart bu sistem için ASUS ROG STRIX B450, ASUS TUF B550 ve MSI B550 Tomahawk arasında kaldım.
Bunlar arasında tabii ki B550 chipsetler daha mantıklı ama işlemci ve ekran kartı göz önünde bulundurulduğunda seçimim ne olmalı yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sistem toplamaktayım. Fakat anakart seçiminde kararsız kaldım.

Sistemde.
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX 5600 XT.
İşlemci: Ryzen 3500X.
Olarak karar verdim ama anakart bu sistem için ASUS ROG STRIX B450, ASUS TUF B550 ve MSI B550 Tomahawk arasında kaldım.
Bunlar arasında tabii ki B550 chipsetler daha mantıklı ama işlemci ve ekran kartı göz önünde bulundurulduğunda seçimim ne olmalı yardımcı olursanız sevinirim.

Bütçe?

Bütçe?

Açıkcası 1500 TL den fazla vermek istemiyorum. Aslında dün vatandan alacaktım indirimdeydi B550 Rog Strix. Fakat 3 gün önce sistemi topladım vatan dan yanlışlıkla tek çekim yapmışım o yüzden siparişi iptal etmek zorunda kaldım. Para iadeside yapmadılar, indirimde bitti. Şuan Asus B550 1800 civarında o yüzden daha iyi olsun dedikçe fiyat arttıkça artıyor. O yüzden en mantıklısını seçmek istiyorum.

Açıkcası 1500 TL'den fazla vermek istemiyorum. Aslında dün Vatan'dan alacaktım indirimdeydi B550 ROG STRIX. Fakat 3 gün önce sistemi topladım Vatan'dan yanlışlıkla tek çekim yapmışım o yüzden siparişi iptal etmek zorunda kaldım. Para iadeside yapmadılar, indirimde bitti. Şu an ASUS B550 1800 civarında o yüzden daha iyi olsun dedikçe fiyat arttıkça artıyor. O yüzden en mantıklısını seçmek istiyorum.

B550 Tomahawk al geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı