R5 3500X, RX 5600XT Sapphire Pulse PC'ye kaç W PSU alınır?

Karpuz56

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben ASUS B450M-K Prime anakart, Ryzen5 3500X işlemci, G.Skill 16 GB 3200MHz RAM RX 5600XT Sapphire Pulse ekran kartı aldım. Şimdi bir PSU lazım sizce kaç Watt gerekir elimde 500W var yeterli olur mu olmaz mı? (İşlemci ve ekran kartı overclock yapılmıştır)
350-400TL bütçem vardır model önerebilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba ben ASUS B450M-K Prime anakart, Ryzen5 3500X işlemci, G.Skill 16 GB 3200MHz RAM RX 5600XT Sapphire Pulse ekran kartı aldım. Şimdi bir PSU lazım sizce kaç Watt gerekir elimde 500W var yeterli olur mu olmaz mı? (İşlemci ve ekran kartı overclock yapılmıştır).
Minimum 600 olmalı.

Merhaba ben ASUS B450M-K Prime anakart, Ryzen5 3500X işlemci, G.Skill 16 GB 3200MHz RAM RX 5600XT Sapphire Pulse ekran kartı aldım. Şimdi bir PSU lazım sizce kaç Watt gerekir elimde 500W var yeterli olur mu olmaz mı? (İşlemci ve ekran kartı overclock yapılmıştır).
Bütçenizi belirtirseniz psu önerebiliriz.

Kesinlikle en az 600 kullanmanı öneririm sonlarda sıkıntı yaşama diye. Sorudan bağımsız da bir şey sormak isterim acaba topladığın sistemin hazır sistem olarak satışı var mı, yoksa kendin mi topladın? Çünkü ben de öyle bir sistem almak istiyorum.

Kesinlikle en az 600 kullanmanı öneririm sonlarda sıkıntı yaşama diye. Sorudan bağımsız da bir şey sormak isterim acaba topladığın sistemin hazır sistem olarak satışı var mı, yoksa kendin mi topladın? Çünkü ben de öyle bir sistem almak istiyorum.

Kendim topladım parçalar düşünce fiyatı hemen aldım teker teker. Kara cumayı beklersen fiyatlar düşebilir soğutma ve performansı çok iyi sistemin tavsiye ederim
Bütçenizi belirtirseniz PSU önerebiliriz.

350-400 TL arası bütçem vardır

Yeni konular

Geri
Yukarı