R5 3500X sistem nasıldır?

HeavenZz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bu sistemi aldım. İyi midir?

Ekran Alıntısı.PNG

Sistem güzel. Şahsen ben Ryzen 3 2200G+ RX 570 ile 600W PSU kullanıyorum ama 550W yetecektir. Söylemeyi unuttum: 8 GB RAM günümüz oyunları için yeterli gelmeyebilir. 16 GB RAM öneririm ama yine de kaldıracaktır oyunları. Kaç TL'ye aldınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem güzel. Şahsen ben Ryzen 3 2200G+ RX 570 ile 600W PSU kullanıyorum ama 550W yetecektir. Söylemeyi unuttum: 8 GB RAM günümüz oyunları için yeterli gelmeyebilir. 16 GB RAM öneririm ama yine de kaldıracaktır oyunları. Kaç TL'ye aldınız?
Anakart kötü. 8 GB RAM eklenmeli.

Kaç TL?
8 GB daha RAM ekleyeceğim , sistem 4670 TL.

Almadan önce sormanız daha mantıklı olurdu klasinqinde dediği gibi anakart S2H olabilirdi, ekran kartının 1660 Super olması daha mantıklı olurdu. Yinede uzun süre orta ayarlarda götürür üzmez. İleride RAM takviyeside yaparsınız eliniz bollaşınca, hayırlı olsun.

Elraen parva, aynı sistemi ben de topluyorum, 3500X'in testlerini takip ettim ilerleyen zamanlarda darboğaz yapabilecek nitelikte gibi duruyor. 6/6 olduğu için performanslı bir görüntü çizse de 3600 6/12 yapısıyla daha ileriye dönük.

Yüksek seviye ekran kartlarıyla ileride darboğaz yapabilir, günümüz oyunlarında yüksek CPU kullanımı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı