Çözüldü R5 3500X sistemde fare takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shazel

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
RAM
HyperX 3200 CL16
SSD veya HDD modeli
Kingston NVMe M.2
Ekran kartı
2080 Ti
Anakart
B450M-A Pro Max
İşlemci
Ryzen 5 3500X
Arkadaşlar, şöyle bir sorunum var: Razer DeathAdder V2 Mini fare kullanıyorum, Windows'da fare takılıyor, FPS düşüyor. Sanki takıla takıla devam ediyor. Enteresan bir sorun. Neden oldugunu bile tahmin edemiyorum. Başka bir fare denedim, o da aynı sorun. BIOS güncelledim, chipset güncelledim. Windows güncel, kendi driverları yüklü. Güç planında AMD Ryzen High Performance modunda. Ek olarak Windows 11 yükselttim. Bu sorunu görünce Windows 10 flash ile temiz kurulum yaptım, yine çözemedim. Son çare konu açmam oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu sorun bende de var, sorunun ismi de var ancak şu an unuttum. İş yerinde Intel sistem var onda da aynı. Sanırım Windows ile alakalı, hiçbir şekilde çözemedim. Kablolu mouselarda sorun yok bu arada.

Hocam sorunu ben farklı bir Windows ISO dosyası ile sıfır kurulum yaptım çözüm sagladım
Bu sorun bende de var, sorunun ismi de var ancak şu an unuttum. İş yerinde Intel sistem var onda da aynı. Sanırım Windows ile alakalı, hiçbir şekilde çözemedim. Kablolu mouselarda sorun yok bu arada.

Hocam sorunu ben farklı bir Windows ISO dosyası ile sıfır kurulum yaptım çözüm sagladım

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı