Çözüldü R5 3500X sistemde Forza Horizon 4 çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

KIWIX

Centipat
Daha fazla  
Dostlar hepinize selamlar, bir problemim var. Forza sürekli olarak çökmeye başladı, Bir tünel var oynayanlar bilir, hız denemeleri yaptığımız uzun yol. O tünelden çıktığım an oyun donuyor ve atıyor (bazı yerler var oralarda da atıyor), ne denediysem olmadı. Oyunu Steam'den aldım lakin önceden crackli şekilde oynuyordum. Aşağıya sistemimi bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler.

-ASUS PRIME B450M-K II
-AMD Ryzen 5 3500X
-Apacer Panther 8 GB DDR4 3200 (x2)
-ASUS ROG STRIX RX 5600 XT
-James Donkey JD512 512GB

Çözüm
Olmadı hocam, Discord'u da kapattım yönetici olarak da çalıştırdım. Yine aynı yerde çöktü.

Aklıma gelen başka bir çözüm yolu yok maalesef hocam. Sorun oyun kaynaklı olabilir. Son bir ihtimal dosyaları doğrulayabilirsiniz. Forza Horizon 4 Steam'e ilk geldiğinde bayağı bir sorunluydu. Forza Horizon 5 Xbox sürümü de şu an sorunlu.
Oyunu yönetici olarak çalıştırın, Discord açıksa kapatın.

Son düzenleme:
Olmadı hocam, Discord'u da kapattım yönetici olarak da çalıştırdım. Yine aynı yerde çöktü.

Aklıma gelen başka bir çözüm yolu yok maalesef hocam. Sorun oyun kaynaklı olabilir. Son bir ihtimal dosyaları doğrulayabilirsiniz. Forza Horizon 4 Steam'e ilk geldiğinde bayağı bir sorunluydu. Forza Horizon 5 Xbox sürümü de şu an sorunlu.

Çözüm

Dosyaları doğruluyorum şu an. Oyun Steam'e gelince oyun oynayan tayfa olarak sevindik ettik, hatta diğer ülkelerden ucuz diye çıldırmıştık. Keşke böyle olmasaydı..

Hocam 13 dosya eksik dedi 737 MB güncelleme çıkardı, Steam gerçekten şaka gibi bir uygulama. Oysaki geçenlerde böyle bir şey yoktu. Bakayım olacak mı, haber veririm. İyi günler diliyorum.

Hocam 13 dosya eksik dedi 737 MB güncelleme çıkardı, Steam gerçekten şaka gibi bir uygulama. Oysaki geçenlerde böyle bir şey yoktu. Bakayım olacak mı, haber veririm. İyi günler diliyorum.

Size de iyi günler hocam. Umarım sorun çözülür, haber bekliyorum.

Size de iyi günler hocam. Umarım sorun çözülür, haber bekliyorum.

Hocam belki şaka gibi ama oldu ya, tünelden de çıktım, hata veren yerlerde de tur attım ne donma ne takılma ne çökme hiçbiri olmadı. Dosya bütünlüğünü doğrulamak aklıma gelmedi hiç nedense. Sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tekrar tekrar iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı