OpenCore R5 3500X sisteme macOS Monterey kurulabilir mi?

AzizAkalin

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Adata XPG Gammix D10 8GB 3000MHz DDR4 RAM Dual Kit
SSD veya HDD modeli
Kingston A400 240GB SSD Seagate Ironwolf 8TB HDD
Ekran kartı
GTX 970 4GB OC
Anakart
Asrock AB-350 Pro4
İşlemci
AMD Ryzen 5 3500x
Sistemim konuda belirttiğim gibi. Ben bu bilgisayara başka bir SSD takıp macOS Monterey kurmak istiyorum. Sistemim uyumlu olur mu? Ayrıca Config dosyası nasıl oluşturacağım onu da bilmiyorum. İnternette gördüklerim sürekli yabancı ve o yüzden dediklerini pek fazla anlamıyorum. Bilgisayarımın başına da bir şey gelir diye korkuyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Ve Config dosyası konusunda da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim konuda belirttiğim gibi. Ben bu bilgisayara başka bir SSD takıp macOS Monterey kurmak istiyorum. Sistemim uyumlu olur mu? Ayrıca Config dosyası nasıl oluşturacağım onu da bilmiyorum. İnternette gördüklerim sürekli yabancı ve o yüzden dediklerini pek fazla anlamıyorum. Bilgisayarımın başına da bir şey gelir diye korkuyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Ve Config dosyası konusunda da yardımcı olursanız çok sevinirim.
Nvidia ekran kartları desteklenmiyor. İslemcinizde de iGPU bulunmadığı için kuramazsiniz.

Eğer Monterey dışında da olur derseniz High Sierra kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ekran kartı Maxwell, High Sierra kurabilirsiniz. iGPU varsa işlemcinizde sanırım Monterey destekliyor.

Config dosyası oluşturmanız gerekmez hata almadığınız sürece. Çünkü zaten bizim imajlarımızda config dosyası mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı