R5 3500X ve RTX 2060 darboğaz yapıyor

nneutronn

Centipat
Herkese merhaba,
AMD Ryzen5 3500X ve ASUS RTX 2060 Dual ekran kartımın darboğaz olduğunu düşünüyorum. Oyun oynarken(CoD Warzone) Ultra ayarlarda ekte bıraktığım değerleri alıyorum. Oyunun güçlü olması ve Ultra ayarlarda olması nedeniyle mi bu sonuçları alıyorum? Yoksa bir darboğaz sorunu mu var?
Teşekkürler iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-27-15-03-56-72.jpg
    Screenshot_2021-01-27-15-03-56-72.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 82
Herkese merhaba,
AMD Ryzen5 3500X ve ASUS RTX 2060 Dual ekran kartımın darboğaz olduğunu düşünüyorum. Oyun oynarken(CoD Warzone) Ultra ayarlarda ekte bıraktığım değerleri alıyorum. Oyunun güçlü olması ve Ultra ayarlarda olması nedeniyle mi bu sonuçları alıyorum? Yoksa bir darboğaz sorunu mu var?

Bu fotoğraftan bir şey anlayamayız işlemci ve ekran kartı kullanım yüzdesinin oyujn içinde olduğu bir fotoğraf atar mısınız?

Herkese merhaba,

Başka oyunlarda dener misiniz bir de Warzone sıkıntılı bir oyun zaten Ryzen 3100 ile 2060 Super kullanan arkadaşlarım var sorun çekmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı