R5 3500X ve RX 570 sistem nasıldır?

hacivat73

Decapat
Daha fazla  
Sayın forum sakinleri,
10 yaşındaki oğlum için oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Çok uzun zamandır bilgisayar toplamadığım için teknoloji bayağı gelişmiş. Kafamdaki parçalar aşağıdadır. Tüm parçalar için önerilerinizi bekliyorum. Özellikle ekran kartında.
AMD Ryzen 5 3500X
MSI B450-M PRO- M.2 Max
Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz
XFX RX 570 rs XXX Edition 4 GB 256 Bit
James Donkey 512 GB SSD
Sharkoon rev200 kasa
Gamepower 650W 80+
Bu sistem 6500 TL civarıdır. Bu fiyata yakın şu parça yerine bunu kullan dediğiniz parçaları yazarsanız sevinirim.

Hocam Sharkoon rev200 alışılmışın dışında bir kasa anakart ters montajlanıyor çünkü eğer sizin için o sıkıntı olmasa bile bence James Donkey marka SSD'lerden uzak durun. Onun yerine aynı fiyat bandında WD, TeamGroup en kötü ihtimalle Adata öneririm.

Hocam Sharkoon rev200 alışılmışın dışında bir kasa anakart ters montajlanıyor çünkü eğer sizin için o sıkıntı olmasa bile bence James Donkey marka SSD'lerden uzak durun. Onun yerine aynı fiyat bandında WD, TeamGroup en kötü ihtimalle Adata öneririm.
Kingston lar nasıldır. Eskiden çok tutulurdu Ram ve hdd leri

Sayın forum sakinleri,
10 yaşındaki oğlum için oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Çok uzun zamandır bilgisayar toplamadığım için teknoloji bayağı gelişmiş. Kafamdaki parçalar aşağıdadır. Tüm parçalar için önerilerinizi bekliyorum. Özellikle ekran kartında.
AMD Ryzen 5 3500X
MSI B450-M PRO- M.2 Max
Corsair Vengeance 2x8GB 3000MHz
XFX RX 570 rs XXX Edition 4 GB 256 Bit
James Donkey 512 GB SSD
Sharkoon rev200 kasa
Gamepower 650W 80+
Bu sistem 6500 TL civarıdır. Bu fiyata yakın şu parça yerine bunu kullan dediğiniz parçaları yazarsanız sevinirim.

RX570'in yanlış hatırlamıyorsam 4-5 farklı ürünü var farklı ekler farklı isimlerle birlikte, Sapphire Pulse sürümü de en iyisi diye biliyorum. Alırken dikkat edin derim.

RX570'in yanlış hatırlamıyorsam 4-5 farklı ürünü var farklı ekler farklı isimlerle birlikte, Sapphire Pulse sürümü de en iyisi diye biliyorum. Alırken dikkat edin derim.
XFX uzun süre sonra tekrardan türkiye pazarına girdi. Sevilen rekabetçi fiyatları olan ürünler çıkartıyorlar.
Bence en az Sapphire gibi sadece AMD için ürün çıkartan bir firma kadar sorunsuz ürünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı