R5 3500X yüksek frekansta çalışıyor

yusufefe26

Hectopat
Yeni topladığım sistemimde AMD 3500X sürekli yüksek GHz'de çalışmakta. Buna bağlı olarak fan hızı da yüksek hızda çalışmakta.
Sistemim:
MSI B450M-A PRO Max M.2 anakart.
G.Skill 16 GB (2x8) flare X 3200MHz RAM.
Samsung 500GB 970 Evo NVMe M.2 SSD.
ASUS Dual RTX 2060 Evo 6 GB GDDR6 192Bit DX12 NVIDIA ekran kartım var.
Arada da hatalar almaktayım sistemimden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar hayırlı olsun diyorum şimdiden. Bende geçen hafta bir PC topladım seninkinden tek farkı anakartım ASUS TUF B450M GAMING Plus anakart ve bir de SSD markası farklı. RAM'lerin frekansı için BIOS'da overclook yaptınızmı acaba? Ve bir de Team Force 3600MHz RAM

İyi akşamlar hayırlı olsun diyorum şimdiden. Bende geçen hafta bir PC topladım seninkinden tek farkı anakartım ASUS TUF B450M GAMING Plus anakart ve bir de SSD markası farklı. RAM'lerin frekansı için BIOS'da overclook yaptınızmı acaba? Ve bir de Team Force 3600MHz RAM.
İyi akşamlar teşekkür ederim. BIOS'a güncelleme yaptım RAM'lerin frekans hızınıda yükselttim.
OC yapmadım ama XMP ile yükselttim RAM'leri.

stok fan çok sesli çalışıyor.bende onu değiştirmeyi düşünüyorum frekansı içinse bir bilgim yok 6 çekirdeğin altısınıda kullandığından emin ol derdim sadece
Stok fan çok sesli çalışıyor. Bende onu değiştirmeyi düşünüyorum frekansı içinse bir bilgim yok 6 çekirdeğin altısınıda kullandığından emin ol derdim sadece.

Stok fan çok sesli çalışıyor. Bende onu değiştirmeyi düşünüyorum frekansı içinse bir bilgim yok 6 çekirdeğin altısınıda kullandığından emin ol derdim sadece.

Evet bayağı sesli çalışmakta yüksek frekansta özellikte oyun testlerinde baktım kullanıyor bütün çekirdekleri sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı