R5 3600/3600X ve RX 5700 XT Nitro+ sistemler nasıldır?

first_fps

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, R5 3600 ya da 3600X ve RX 5700 XT Nitro ekran kartına sahip olanlar varsa 1440P'de oyun performanslarını ve kullanım sonrası karşılaştıkları her türlü bilgiyi paylaşabilirler mi acaba? En uygun kasa seçimi, RAM seçimi ve anakart seçimi hakkında bilgi paylaşacak olanlar varsa buradan yazabilir mi?

Youtube'da bir ton video var bununla ilgili dostum. Örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet haklısınız. Emin olun 1 2 güne youtube'dan takip ediyorum yeni eklenen videoları. Rx 5700 xt nitro ve r5 bir sistem alacağım. İşlemcilerin ısınması ve oyunlardaki son durumları nedir ve 2k bir monitör ile ekran kartının oyunlarda fps ve akıcılığı hakkında kullananları merak ediyorum. Bu arada yüklenen her türlü videoyu izliyorum, ilginiz için teşekkürler.

Evet haklısınız. Emin olun 1 2 güne youtube'dan takip ediyorum yeni eklenen videoları. Rx 5700 xt nitro ve r5 bir sistem alacağım. İşlemcilerin ısınması ve oyunlardaki son durumları nedir ve 2k bir monitör ile ekran kartının oyunlarda fps ve akıcılığı hakkında kullananları merak ediyorum. Bu arada yüklenen her türlü videoyu izliyorum, ilginiz için teşekkürler.
3. Nesil işlemcilerdeki boşta yüksek sıcaklık ve yüksek saat hızı problemleri son BIOS güncellemelerinde çözüldü diye biliyorum. PC Hocası'nın son videosu 5700 XT Nitro+ incelemesi, 2K çözünürlükte 59-60 dereceyi geçmiyor ekran kartı. İzleyip fikir alabilirsiniz.

3. Nesil işlemcilerdeki boşta yüksek sıcaklık ve yüksek saat hızı problemleri son BIOS güncellemelerinde çözüldü diye biliyorum. PC Hocası'nın son videosu 5700 XT Nitro+ incelemesi, 2K çözünürlükte 59-60 dereceyi geçmiyor ekran kartı. İzleyip fikir alabilirsiniz.
Evet yeni gördüm bu incelemeyi. Dediğim gibi 2 güne falan anca internete girme şansım oluyor. Şu an izliyorum. Link için teşekkürler.
Bende R5 3600 vs RX 5700 xt nitro + var yarin montaj yapicam haftasonu bir sorun olmazsa deneyecem degerleri burada yazarim monitör mag241c
Kullandığınız monitörü denedikten sonra bir problem yaşarsanız paylaşır mısınız ? Ben 2k olarak Msı olarak MAG271CQR ya da Mpg27cq düşünüyorum fakat tam içime sinerek alabileceğim yorumlar okumadım. Biraz şans işi olarak yorumluyorum kendime göre Msı monitörlerini. Yada Gigabyte AORUS ya da asus modellerine yöneleceğim gibi duruyor. Bu arada en kısa zamanda değerlerinizi bekleyeceğim.

Evet yeni gördüm bu incelemeyi. Dediğim gibi 2 güne falan anca internete girme şansım oluyor. Şu an izliyorum. Link için teşekkürler.

Kullandığınız monitörü denedikten sonra bir problem yaşarsanız paylaşır mısınız ? Ben 2k olarak Msı olarak MAG271CQR ya da Mpg27cq düşünüyorum fakat tam içime sinerek alabileceğim yorumlar okumadım. Biraz şans işi olarak yorumluyorum kendime göre Msı monitörlerini. Yada Gigabyte AORUS ya da asus modellerine yöneleceğim gibi duruyor. Bu arada en kısa zamanda değerlerinizi bekleyeceğim.
4000 TL tamamen gereksiz bir miktar monitör için hele ki belirttiğiniz gigabyte monitör 144hz 1ms diye ayıptır söylemesi geçiriyorlar fiyatını görünce şaşırdım kaldım o fiyata 144hz 1 MS çok daha güzel aoc monitörler var ve eğer sizin için FPS değerinden çok görüntü önemli ise ekran kartını rtx monitörü de amoled almanız daha iyi olacaktır

Şuanki durumunuz nedir?

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı