R5 3600 için 3000 TL sıvı soğutucu önerisi

Ben arctic liquidfreezer 420mm satın almıştım jumbum sitesinden. Şu an 5800x ile kullanıyorum 3100TL ye aldığım bomba bir soğutma. 5800X gibi bir aç işlemciyi çok serinde tutyor.
1680299652689.png

Siteyi ilk defa duydum, güvenilir mi? Ayrıca kasam 360mm destekliyor.

Siteyi ilk defa duydum, güvenilir mi? Ayrıca kasam 360mm destekliyor.
Ben de aynı tepkiyi vermiştim ama evet güvenilir. Ön sparişle satın aldım ürün 16 günde elime ulaştı ama sapa sağlam KFG tam ulaştı. Açılışını ben yapmış oldum ve çok ta memnunum.

Listenin ilk sıralarında yer alan sıvı veya hava fark etmez alabilirsiniz. Çoğu Türkiye'de var. Fiyatları bütçe aralığınada. Değerlendirmedekileri inceleyiniz.

Valorant, CS ağırlıklı oynuyorum sizce işlemci/ekran kartı değiştirmeli miyim? Yoksa sıvı soğutucu alıp ileride upgrade ile mi geçmeliyim?

Valorant, CS ağırlıklı oynuyorum sizce işlemci/ekran kartı değiştirmeli miyim? Yoksa sıvı soğutucu alıp ileride upgrade ile mi geçmeliyim?
Yaşadığınız yerin sıcak olduğunu söylemişsiniz Ryzen 5000 serisi bir işlemci alsanız kesin bir soğutucuya ihtiyacınız olacak. Şuna bunun için bütçe yoksa önce bir soğutucu alıp mevcut durumu çözmek sonra ilk fırsatta işlemciyi yükseltmek, daha sonra da daha iyi bir ekran kartına geçmenin sizin için daha mantıklı olabilir bence. Aldığınız soğutucuyu da yine yeni işlemci ile de kullanmaya devam edersiniz nasılsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı