R5 3600 için 650 TL soğutucu önerisi

Arkadaşlar peki benim buldum sıvı soğutuculu ürün nasıl onu cevaplayabilirmisiniz
120mm'lik sıvı soğutmaları pek önermiyoruz. Bu fiyata alacağınız kaliteli bir hava soğutma ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Arctic Freezer 34 eSports DUO ve Noctua'nın ürünlerine bakmanızı öneririm.
peki bu sıvı soğutucu iyimi Deep Cool, Dp-H12Rf-Gl120V2 Deep Cool, Gammaxx, L120-V2 Soket Rgb Ledli Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucusu: Amazon.com.tr

Arkadaşlar peki benim buldum sıvı soğutuculu ürün nasıl onu cevaplayabilirmisiniz

peki bu sıvı soğutucu iyimi Deep Cool, Dp-H12Rf-Gl120V2 Deep Cool, Gammaxx, L120-V2 Soket Rgb Ledli Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucusu: Amazon.com.tr
Hakkında hiçbir fikrim yok. Dediğim gibi 120mm sıvı soğutma önermiyorum.
Technopat üzerinde dm gibi bir özellik var mı ? Eğer CPU sıcaklıklarından anlıyorsanız konuşabilir miyiz ?
DM gibi bir özellik bulunmuyor. Discord hesabınız varsa oradan konuşabiliriz.
fe#7242

Ryzen 5 3600 ile Wraith Stealth soğutucu ile geliyor. Hiçbir durumda 3600 için yeterli bir soğutucu değil. Arkadaşım ile masaüstünde boşta 50 derece gördük.
Termal macun durumu iyi olmayabilir mi?

Yük altında maksimum 5 - 10 derecelerde oynamalar oluyor. Oyunda çok fazla ısınmayacaktır.

Bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Termal macun durumu iyi olmayabilir mi?

Yük altında maksimum 5 - 10 derecelerde oynamalar oluyor. Oyunda çok fazla ısınmayacaktır.

Bkz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Termal macun ile bir alakası yok. Herkes için bu durum aynı. Wraith Stealth, Ryzen 5 3600'ü soğutabilmek için yeterli bir soğutucu değil. Zaten o yüzden R5 3600 alınmasını önerdiğimiz zaman yanına bir de ekstra soğutucu alınmasını öneriyoruz.

Arkadaşlar Ryzen 5 3600 alıyorsanız yanında soğutucu almanız en mantıklı hareketlerden birisi olacaktır. Böyle bir işlemci alıp soğutucu almamak biraz saçma duruyor.

Geri
Yukarı