R5 3600 için ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan R9sv
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 840
Darboğaz yaparmı peki yaparsa minimum hangi seviyeye gelmeliyim

Darboğaz yapar mı peki yaparsa minimum hangi seviyeye gelmeliyim.

RX550 için soruyorsanız yapmaz, güncel oyunların çoğunu oynayamazsınız. Bütçeyi arttırmanız lazım. İşlemciniz çok güzel, güncel oyunların tamamını kaldırır. Şöyle yapın, oynamak sitediğiniz oyunları listeleyin. Bu oyunların minimum sistem gereksinimlerine bakın. Oradan kartları belirleyin ve fiyat araştırması yapın. Bütçenize uygun olanı seçin, ya da para biriktirin.

O fiyata Rx 460 var güçlü bir kart. Ama sen biraz daha biriktir 1500 tl ye Rx 570 bulunuyor.

Sakın uzak dur o karttan. Rx 460 550 den daha güçlü bir ve daha ucuz. Ama sen biraz daha biriktir 570 kovala.
tamam

460 la da bir şey oynayamazsın ondan da uzak dur parana yazık edersin. Para biriktir, yazdığımı uygula.

460 la da bir şey oynayamazsın ondan da uzak dur parana yazık edersin. Para biriktir, yazdığımı uygula.
8A956DE0-1118-4C4D-922B-336D15CF8B5A.png
İyimi önerilen kart bence değil ama :D

Oynadığım oyunlar
Asseto corsa
Gta 5
Portal 2
Forza 4-5
Ets2

Oyun tavsiyeside lazım 6 saat asseto giriyorum tek asseto oynuyorum

Oynadığım oyunlar
Assetto Corsa
GTA 5
Portal 2
Forza 4-5
ETS 2

Oyun tavsiyeside lazım 6 saat asseto giriyorum tek asseto oynuyorum

460 Forza hariç hepsini yüksekte oynatıyor 5500'den önce kullanmıştım

460 aktif tüm oyunları açıyor sadece düşükte oynarsın. 550 yerine 460 alın dedim ben %20-25 daha performanslı. 1500 tamamlayıp 570 alması doğru olacak.

Az daha biriktirip RX 570 GTX 1060 (6 GB) bakın.

@bombili dostum RX 550'ye Max 750 lira verilir 1100 lira çok ona.

Güncel fiyatlarını bilmiyorum, herkes kartının mükemmel ve güncel olduğunu, bulunmaz nimet olduğunu düşündüğü için, mining te kullandığı kartları oyunda kullanmış gibi satmaya çalıştığı, hatta garantili olup olmadığına bakmaksızın ,sıfır gibi düşünüp fiyat belirleyip, aşırı fiyatlandırdığı için piyasa uçmuş durumda. Yersen.

Geri
Yukarı