R5 3600 için Snowman ve Dark işlemci soğutuları

Krossanger

Hectopat
R5 3600 işlemcime soğutucu almak istiyorum Gigabyte b450m anakartım var, ramlerim low profile değil ve ram slotlarını işgal etmeyecek bir şey almak istiyorum ancak fazla bütçem yok sizce hangi soğutucuyu almalıyım. Termal macun olarak da Arctic MX-4 kullanacağım ancak Darkın kutusundan çıkan macun için iyi diyorlar o yüzden macun işine girmeyebilirim dark alırsam.
SNOWMAN T5 görünüş olarak T6dan daha güzel ancak 5 adet bakır borusu var.
SNOWMAN T6 ULTRA Gördüğüm kadarı ile fiyat performans ürünü.
Dark Freezer x128 Görüntüsü çok hoşuma gidiyo ancak fiyatı diğer ikisine göre daha tuzlu.

Dosya Ekleri

• Snowman t5.jpg
    Snowman t5.jpg
    28,1 KB · Görüntüleme: 37
  • Snowman T6 Ultra.jpg
    Snowman T6 Ultra.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 37
  • Dark Freezer x128.jpg
    Dark Freezer x128.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 50
Bu ürünün statik hava basıncı yüksek ve fanları sessiz. Görüntüsü daha iyi hem.

R5 3600 işlemcime soğutucu almak istiyorum Gigabyte B450M anakartım var, RAM'lerim Low profile değil ve RAM slotlarını işgal etmeyecek bir şey almak istiyorum ancak fazla bütçem yok sizce hangi soğutucuyu almalıyım. Termal macun olarak da Arctic MX-4 kullanacağım ancak Dark'ın kutusundan çıkan macun için iyi diyorlar o yüzden macun işine girmeyebilirim Dark alırsam.
SNOWMAN T5 görünüş olarak t6'dan daha güzel ancak 5 adet bakır borusu var.
SNOWMAN T6 ULTRA gördüğüm kadarı ile fiyat performans ürünü.
Dark Freezer x128 görüntüsü çok hoşuma gidiyor ancak fiyatı diğer ikisine göre daha tuzlu.

Macun kısmında thermal grizzly kryonaut ya da https://www.hepsiburada.com/coolerm...VRUc3HSz-l6SDR6MwOihjdsqYKalfCJ0aAr5HEALw_wcB
Bunu kullanabilirsiniz biraz pahalı ama en iyilerinden.

İncelemesi:

İncelemesi:

Bunu alırsam RAM slotlarını işgal eder low profil değil ramler.

Yeni konular

Geri
Yukarı