R5 3600 İçin Soğutucu Önerisi

haykooos

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, stok soğutucu yeterli gelmediği için 300-500 TL arası iyi bir soğutucu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
MANTIS-5500XT / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sistemim bire bir bu.

Ek olarak termal macunlar arasında çok fark oluyor mu, bir öneriniz var mı?

Termal macunlar arasında fark olur. Sen şunlardan birini at çantaya güzel soğutuculardır. Hepsinde aynı termal macun var.

Termal macunlar arasında fark olur. Sen şunlardan birini at çantaya güzel soğutuculardır. Hepsinde aynı termal macun var.

Hocam hiç bilmediğimden soruyorum. Bu attığınız ürünlerin boyutları falan kasaya ya da anakarta uyumludur değil mİ? Sorun çıkarmaz herhalde?

Merhabalar, stok soğutucu yeterli gelmediği için 300-500 TL arası iyi bir soğutucu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
MANTIS-5500XT / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Sistemim bire bir bu.

Ek olarak termal macunlar arasında çok fark oluyor mu, bir öneriniz var mı?
Yakın zamanda bende R5 3600 işlemcim için ID-Cooling SE-224-XT Black aldım. Yanında tek kullanımlık ID- TG25 termal macun ile geldi. Şimdilik çok memnunum. Tavsiye ederim.

Hocam hiç bilmediğimden soruyorum. Bu attığınız ürünlerin boyutları falan kasaya ya da anakarta uyumludur değil mİ? Sorun çıkarmaz herhalde?

Çıkarmaz, hepsi kasanıza sığıyor. Ayrıca AM4 soket desteği de var hepsinin bu bağlamda sorun çıkması için ürünün bozuk gelmesi lazım, onun haricinde sorun olmaz.

Geri
Yukarı