R5 3600 Mavi ekran hatası

Daha fazla  
Bilgisayarım daha yeni ve her gün mavi ekran hatası alıyorum.
Minidump dosyalarımı ve sistem özelliklerimi aşağıya koyuyorum,.

AMD Ryzen 5 3600 6-core Processor 3.60 GHz.
16,0 GB RAM.
NVIDIA GeForce RTX 2060.

Merhabalar pc dün 1 kere, bu günse 2 kere mavi ekran hatası verdi.Minidump dosyalarını paylaşacağım ama bu gün iki kere vermesine rağmen dosyalarda 1 tane gözüküyor.
Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Aracı indir buradan: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

Arayüzü değişmediyse, ISO biçiminde indir deyip yükleyeceksin, sonra Rufus'a yazdıracaksın.

Rehber: (Windows USB'si hazırlama kısmına kadar izleyebilirsin.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aracı indir buradan: https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209

Arayüzü değişmediyse, ISO biçiminde indir deyip yükleyeceksin, sonra Rufus'a yazdıracaksın.

Rehber: (windows USB'si hazırlama kısmına kadar izleyebilirsin.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyin arayüzü değişmediyse orayı anlayamadım?

Ben korsan kurmaya çalışmamıştım.
Bilgisayarcı korsan kurmuştu ben onu Technopat'ın sitesinden indirdiğim ISO dosyası ile orijinal yapmaya çalışmıştım.
Şimdi sizin dediğiniz gibi tekrardan kurayım değil mi? Ve kurduktan sonra ne yapayım?

Ben korsan kurmaya çalışmamıştım.
Bilgisayarcı korsan kurmuştu ben onu Technopat'ın sitesinden indirdiğim ISO dosyası ile orijinal yapmaya çalışmıştım.
Şimdi sizin dediğiniz gibi tekrardan kurayım değil mi? Ve kurduktan sonra ne yapayım?
Dediğim şeyle tekrar kur orijinal ISO'yu, attığım videoyu izle, USB'ye yazdırmayı anlatıyor.

Merhabalar şimdi ISO dosyasını indirdim Rufus'la kurulum yapacağım fakat dosya sistemi yükletiğiniz ISO dosyasını seçince fat 32 oluyor onu NTFS yaptım bir sıkıntı olur mu?
Fotorafını paylaşacağım sizde bir bakın.
Dediğim şeyle tekrar kur orijinal ISO'yu, attığım videoyu izle, USB'ye yazdırmayı anlatıyor.
Rufus indirtiğiniz ISO dosyasını seçince otomatik olarak fat 32'yi seçiyor onu NTFS yapıp indirirsem bir sıkıntı olmaz değil mi?
Siz cevap verdikten sonra başlatacağım.
Cevap vermenizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1611160462262778240615727450619.jpg
    1611160462262778240615727450619.jpg
    119,8 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:
Videoya göre "ntfs" olacak zaten.

Tamam canlı derslerim bitsin yapacağım.
Bir de Windows kurarken yardımcı olur musunuz?
Merhabalar şimdi Rufus'la USB'ye yazmaya başlıyorum.
Bir de çok format atmaktan bir şey olmaz değil mi çünkü ben önceden 1 kere atmıştım 1 kerede bilgisayarcı kurmuştu son olarak da siz dediğiniz için atmıştım.
Umarım bir sıkıntı olmaz.
Cevaplarsanız sevinirim.
@Ted Kaczynski
USB belleği hazırladım cevap vermenizi bekliyorum.
Bir de hani Windows kurarken hani sonda 10'dan geriye sayıyorya orada USB'yi çıkarıyorum yoksa başa geliyormuş doğru mu?
Umarım bakıp görürsünüz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı