R5 3600 Mavi ekran hatası

Daha fazla  
Bilgisayarım daha yeni ve her gün mavi ekran hatası alıyorum.
Minidump dosyalarımı ve sistem özelliklerimi aşağıya koyuyorum,.

AMD Ryzen 5 3600 6-core Processor 3.60 GHz.
16,0 GB RAM.
NVIDIA GeForce RTX 2060.

Merhabalar pc dün 1 kere, bu günse 2 kere mavi ekran hatası verdi.Minidump dosyalarını paylaşacağım ama bu gün iki kere vermesine rağmen dosyalarda 1 tane gözüküyor.
Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleme:
"Dısm" aracı başarılı olmuş.

Nasıl "system32" dosya var?

Ekran Görüntüsü (60).png

Bir de steamdan bir oyunu silip tekrar yüklemeye çalışıyordum yüklenirken mavi ekran verdi.
SSD'min iki kısmında da yer kaplıyordu oyun diğer tarafına taşıdığım için.

Ekran Görüntüsü (59).png

Bir de tek bir SSD'ye sahip olmama rağmen bu şekilde gözüküyor.
Yeni birim boş iken birleştirmeyi denedim ama başaramadım.

Son düzenleme:
KMSpico kullanılmış. Bu Windows'u crack yapmaya işe yarayan bir yazılım gibi. Bunun için temiz kurulum yapman daha iyi olacaktır.

Malwarebytes o yüzden onu virüs diye saymış galiba.

Temiz bir kurulum yapın ve sonradan mavi ekran alırsanız dump dosyanızı paylaşırsınız.

KMSpico ne dersen. Sosyalde araştırın biraz anlarsınız.

"Dısm" aracı başarılı olmuş.

Nasıl "system32" dosya var?

Karantinaya aldığı dosyaları siliyim mi?
Bir de sorun çözüldü mü?
KMSpico kullanılmış. Bu Windows'u crack yapmaya işe yarayan bir yazılım gibi. Bunun için temiz kurulum yapman daha iyi olacaktır.

Malwarebytes o yüzden onu virüs diye saymış galiba.

Temiz bir kurulum yapın ve sonradan mavi ekran alırsanız dump dosyanızı paylaşırsınız.

KMSpico ne dersen. Sosyalde araştırın biraz anlarsınız.

Peki temiz kurulum nasıl yapabilirim ve bir daha mavi ekran hatası verirse o zaman yapsam olur mu?
Bir de aynı bilgisayarcıda abiminde bilgisayarına Windows kuruldu. O sadece maç falan izlese de onda henüz mavi ekran hatası vermedi.

Sorunun çözüldüğünü siz söyleyeceksiniz. Ben değil.

Bence siz temiz bir kurulum yapın. Sonra ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Çünkü temiz bir kurulum yaptıktan indirdiğin ekran kartı sürücüsü de silinecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnternette biraz daha araştırın ve bilgi edinin. Hem siz öğrenmiş olursunuz.

Windows kendisi varsayılan sürücüleri yükleyecek. Güncelliği sürücüden sürücüye değişiyor. Temiz kurulum yaptıktan sonra ekran kartı sürücünü güncelle. Eğer ekran kartı sürücünü güncelledikten sonra mavi ekran alırsan dump dosyanı paylaşırsın.

İnternette biraz daha araştırın ve bilgi edinin. Hem siz öğrenmiş olursunuz.

Windows kendisi varsayılan sürücüleri yükleyecek. Güncelliği sürücüden sürücüye değişiyor. Temiz kurulum yaptıktan sonra ekran kartı sürücünü güncelle. Eğer ekran kartı sürücünü güncelledikten sonra mavi ekran alırsan dump dosyanı paylaşırsın.

Tamam teşekkürler kurup tekrar deneyeceğim

Rica ederim.

Bir sorun yaşarsanız bana yazmaya çalışın. Elimden geldikçe yardım etmeye çalışacağım.

Merhabalar ISO dosyasını indirirken birkaç soru sormak istiyorum.

Temiz kurulum yaptıktan sonra SSD'deki tüm veriler siliniyor mu?

Bir de işlemcinin chipset driverini nasıl indireceğim? Hangisi olduğunu nasıl anlayacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı