R5 3600 Mavi ekran hatası

Daha fazla  
Bilgisayarım daha yeni ve her gün mavi ekran hatası alıyorum.
Minidump dosyalarımı ve sistem özelliklerimi aşağıya koyuyorum,.

AMD Ryzen 5 3600 6-core Processor 3.60 GHz.
16,0 GB RAM.
NVIDIA GeForce RTX 2060.

Merhabalar pc dün 1 kere, bu günse 2 kere mavi ekran hatası verdi.Minidump dosyalarını paylaşacağım ama bu gün iki kere vermesine rağmen dosyalarda 1 tane gözüküyor.
Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bir önce nasıl yaptıysanız öyle olacak büyük ihtimalle. @Berrkay hocam ekstradan bir şey var mı?

Geç cevap verdim kusura bakmayın.

Peki fazla format atmak zararlı mı?
Bir de en son attığımda ben yapmamama rağmen soruları bana tekrar sorup ikinci bir kullanıcı oluşturmuştu.

Daha 2. formatın fazla değil bence.

İkinci kullanıcı derken?

Ben bilgisayar geldiğinde kendim kurmuştum sonra mavi ekran vermeye başlayınca tekrar kurdum sonra sorun çözülmeyince bilgisayarcıyor götürdüm oda format attı ve en sonda siz istediniz diye attım.
İkinci kullanıcı derken soruları tekrar sorup başka bir profil oluşturmuş.

İkinci kullanıcı derken pek bir şey anlayamadım. Format sırasında yeni bir kullanıcı oluşturma var sadece.

1611257381627.png

Format atmadan önce görev yöneticisinden buraya bakalım.

İkinci kullanıcı derken pek bir şey anlayamadım. Format sırasında yeni bir kullanıcı oluşturma var sadece.

Eki Görüntüle 846798

Format atmadan önce görev yöneticisinden buraya bakalım.

Orada bir tane gözüküyor ama PC'yi açtığımda şifre girme yerinda sol altta başka bir kullanıcı daha var.
Orada bir tane gözüküyor ama PC'yi açtığımda şifre girme yerinda sol altta başka bir kullanıcı daha var.

Birde bu kadar formata atmak umarım bir soruna yol açmaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videonun 5. dakikasında sonra başlayan sorular varya onların hepsini cevapladım Microsoft hesabımla oturum açtım hepsini cevapladıktan sonra baştan başladı ve soruların hatırladığım kadarıyla bazılarını tekrardan sordu.
Zaten ben yazmıştım eski konuşmadan bakabilirsiniz format attırdıktan sonra.

2 kullanıcı niye olduğunu hala anlayamadım.

Normal Microsoft hesabını girince sadece 1 kullanıcı olması lazım. Kafam karıştı iyice. Bildiğim şeyi karıştırdım.

@Berrkay hocam arkadan destek çıksaydınız iyi olurdu. :D.

Galiba bir hata oluştu çünkü soruları tekrar sorarken ağ kısmında takılmıştı bir süre.

Geri
Yukarı