R5 3600 + RX 5600 XT vs R5 3500 + RTX 2060

Joshiferxx

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hazır sistem almayı düşünüyorum fiyatları yakın sizce hangisini tercih etmek daha mantıklı bir seçim olur?

Bütçeniz sabitse 1. Sistem mantıklı. Ancak ekran kartı sorunları çıkabileceğini de göz önüne almak lazım. Biraz şans işi.

Bütçeniz artabilirse;

Neden ilk sistemi önerdiniz acaba r5 3500 ile rtx 2060 stabil çalışmaz mı? bilgim yok o yüzden soruyorum.

Neden ilk sistemi önerdiniz acaba r5 3500 ile rtx 2060 stabil çalışmaz mı? bilgim yok o yüzden soruyorum.
Stabil çalışır ancak işlemci tarafında r5 3600, r5 3500'den çok daha iyi. Rtx 2060'ın RX 5600 XT'den çok bir farkı olmadığı için 1. sistem çok daha mantıklı. Sebebi bu.

Hocam attığınız sistemin ssd si kronik arızalı. Ben de aynı sistemlere bakıyorum.
Bütçeniz sabitse 1. Sistem mantıklı. Ancak ekran kartı sorunları çıkabileceğini de göz önüne almak lazım. Biraz şans işi.

Bütçeniz artabilirse;

Pazartesi günü 1. Sistemi alacağım

Hocam attığınız sistemin ssd si kronik arızalı. Ben de aynı sistemlere bakıyorum.

Pazartesi günü 1. Sistemi alacağım
Evet, bende sonradan öğrendim. O sistemdeki mevcut SSD önerilmiyor. Bilgilendirme için teşekkürler.

Şimdiden hayırlı olsun o zaman. İnşallah sorunsuz, sıkıntısız bir şekilde kullanırsınız.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı