R5 3600 + RX 5700XT'ye 600W 80+ yeter mi?

Hocam yanlış biliyorsunuz, o iş öyle değil.
Kardeşim git araştır. 80 plus yani 750w ın %80 inin üzerinde güç veriyor demek. Sen 600w alıp 80 plus almazsan %60 güç verir. Sıkıntı yaşarsın. Olay bu kadar. Zalman 600w %82 güç veriyor.

@Fatihh_ gidin kendiniz araştırın. High Power 750W 80+ Element güç kaynağı 750W'ın 750'sini verebiliyor. %82 dediğiniz şey verdiği güç değil, verimliliği. RX5700 XT ekran kartına 600W güç kaynağı olur mu diye soruyorsunuz, gidip burada bilmiş gibi konuşuyorsunuz.

@Fatihh_ gidin kendiniz araştırın. High Power 750W 80+ Element güç kaynağı 750W'ın 750'sini verebiliyor. %82 dediğiniz şey verdiği güç değil, verimliliği. RX5700 XT ekran kartına 600W güç kaynağı olur mu diye soruyorsunuz, gidip burada bilmiş gibi konuşuyorsunuz.

Son düzenleme:
Çok biliyorsan söylesene kendi dilinle? Yanlışım nerede acaba? A+++ desinler buzdolabı gibi o zaman! Şaka mısın sen?

Sen mümkün ise bir daha gülme.
Kardeşim burada sana açıklamayacağım bile sen anlamak istemiyor ve küstahlık yapıyorsun. Yazık kafana demek istiyorum.
Çok biliyorsan söylesene kendi dilinle? Yanlışım nerede acaba? A+++ desinler buzdolabı gibi o zaman! Şaka mısın sen?

Sen mümkün ise bir daha gülme.
Kardeşim burada sana açıklamayacağım bile sen anlamak istemiyor ve küstahlık yapıyorsun. Yazık kafana demek istiyorum.

Bu kartın ilacı budur. Başka söze gerek yok daha alt tip PSU kumar olur. Kumarda kaç kişi kazanıyor? Oranını yapın.

Ve şemadaki gibi bağlantı.
d7Eb8p.jpg

Yılın kapağı geliyor hazır mısın Fatih arkadaş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlersen belki anlarsın bu sefer.
Bu kartın ilacı budur. Başka söze gerek yok daha alt tip PSU kumar olur. Kumarda kaç kişi kazanıyor? Oranını yapın.

Ve şemadaki gibi bağlantı.
Eki Görüntüle 676349
Doğru hocam bütçesi yetmediği için onu önerdim.

Geri
Yukarı