R5 3600 sistem için 2400TL ekran kartı önerisi

INNO3D'ye güvenmez ise onu alabilir. En sağlam model Gaming X. Telefondayım çok iyi açıklayamıyorum ama anlamışsınızdır. INNO3D zaten önermişsiniz bir daha ben neden önereyim? Ben de alternatif sundum.
INNO3D'de eski ve kaliteli bir marka diye biliyorum.
Adam gibi yazdıklarımı oku. 5 kere açıklama yapamam.
INNO3D kaliteli ama bir Gamig X değil. Ben de INNO3D öneriyorum çoğunlukla ama 5 kişi INNO3D önermişken neden bir daha önereyim?

Adam gibi yazdıklarımı oku. 5 kere açıklama yapamam.
INNO3D kaliteli ama bir gamig X değil. Ben de INNO3D öneriyorum çoğunlukla ama 5 kişi INNO3D önermişken neden bir daha önereyim?

İlla senin de bir şey önermen gerekmiyor bu işgüzarlık neden? Bu soruyu soran arkadaş gitse 1660’a 2.500 küsur lira verse şahsen dalga geçerim.

İlla senin de bir şey önermen gerekmiyor bu işgüzarlık neden? Bu soruyu soran arkadaş gitse 1660’a 2.500 küsur lira verse şahsen dalga geçerim.
Git işine. Ben INNO3D kötü demedim arkadaşa eğer INNO3D almak istemez isen bunu al anlamında Gaming X önerdim en sağlam model olduğundan. 5. açıklamam bu. Bıktım sizden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittigidiyor hiç gözüme çarpmamıştı açıkçası. INNO3D de varmış lira da maximum kampanyasına katılsak 2300'e getiririz. Vade farksız taksitte yapılıyor 9 taksit civarı iyi oldu bu teşekkürler.

Gittigidiyor hiç gözüme çarpmamıştı açıkçası. INNO3D de varmış lira da maximum kampanyasına katılsak 2300'e getiririz. Vade farksız taksitte yapılıyor 9 taksit civarı iyi oldu bu teşekkürler.
Aslında gaming gecesine de bir bakabilirsin. Bazen çok iyi indirmler oluyor. INNO3D 2300'e getirirsen anında al derim.

Gaming gecesine bakıyorum da işe yarar parçalar denk gelmiyor pek. Gelse de 100 lira uygun oluyor ama taksit imkanı yok vade farksız.
Dün 200 TL bir indirim vardı (500 TL indirimdi ama ürün fiyatı piyasa fiyatına göre 300 TL artırılmıştı) bir bakın bence bazen çok iyi indirimler gelebiliyor.

Geri
Yukarı