Çözüldü R5 3600 sistem mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hakkı_cu

Femtopat
Sistem Ryzen 5 3600.

Ekran kartı RX 5500 XT 8 GB.

RAM'ler 8+8 G.Skill 3000 MHz kırmzı.

Anakart B450 m S2H.

Arkadaşlar 8 GB G.Skill RAM'im vardı + 8 aynı marka aldım XMP 3000 MHz de çalışıyordu önceki RAM, yenisini taktım XMP açtım oyuna girdim 5 6 dk oynayınca mavi ekran verdi. Açtım tekrar oynadım aynı PC kapandı restar atmadı kaldı öyle gittim açtım RAM'in yerlerini değiştirdim aynı format attım aynı BIOS güncelledim aynı. Sonra RAM bozuk diye iade ettim. 1 ay sonra başka siteden yenisini aldım sorun gene aynı 2 adet RAM slotu var sağlam olan ikisinde de 3000 MHz de çalışıyor RAM slotu sağlam sorun ne olabilir? Anlamış değilim bıktım artık bu durumdan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam ilk minidump klasörün içindeki dosyaları yeni bir klasör oluşturup içine atın sonra RAR haline getirin. Yandex disk, OneDrive, Google Drive'dan atabilirsiniz.

Arkadaşlar sorunum çözüldü. Birisi RAM'ı 3000 MHz değil de bir altındakine çek dene dedi. 2933 MHz yaptım. Sorunsuz çalışıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Hocam ilk minidump klasörün içindeki dosyaları yeni bir klasör oluşturup içine atın sonra RAR haline getirin. Yandex disk, OneDrive, Google Drive'dan atabilirsiniz.

Arkadaşlar sorunum çözüldü. Birisi RAM'ı 3000 MHz değil de bir altındakine çek dene dedi. 2933 MHz yaptım. Sorunsuz çalışıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı