R5 3600 sistem oyunlarda düşük performans veriyor

Hababam38

Hectopat
Merhabalar,

AMD Ryzen 5 3600 (Stok fan ile kullanıyorum.)
ASUS B450 PRO GAMING
ASUS ROG STRIX RTX 2060
2x8 GB Corsair Vengeance LPX 3000 MHz CL16
Corsair VS550 PSU
Monitörüm 1920X1080, 144 Hz LG marka
Grafik ayarları: Ultra

Dünden beri oyun oynarken düşük FPS'ler aldığımı fark ettim ve bugün 10 dakika kadar Witcher 3 oynadım. 61 FPS'in üstüne çıkmadı. Değerler ekte belirtildiği gibi. Bir problem olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

resim_2020-09-27_125712.png

Bu tarz konularda format at diyen çok olacaktır mining virüs yemiş olma ihtimalin var bu konuda ne yapabilirsin bilmiyorum şahsen önerim; eski sürücü kur dene istersen diğer sürücüyü DDU ile sil hatta yenisini de kurabilirsiniz ama DDU'yu mümkünse güvenli modda açın.

Bu tarz konularda format at diyen çok olacaktır mining virüs yemiş olma ihtimalin var bu konuda ne yapabilirsin bilmiyorum şahsen önerim; eski sürücü kur dene istersen diğer sürücüyü DDU ile sil hatta yenisini de kurabilirsiniz ama DDU'yu mümkünse güvenli modda açın.
Mining yemişsiniz gibi duruyor.
Torrent oyun indirdiniz mi hiç? Veya güvenilmez bir dosya?

Öyleyse format atmam iyi olacaktır.

Mudrunner için mod indirmiştim, buna ek olarak Dying Light oyunu için save dosyası indirmiştim. Şimdi hatırladım; Save dosyasını bir arkadaşımla beraber aynı link üzerinden indirmiştik. Akşamına oynadığı bir oyundaki hesabının maili değişti... Hmm muhtemelen bu sebeple.. Okullar açıldığı için malesef bilgisayarı 1 haftadır yoğunluktan dolayı açmıyordum, geçen hafta indirdiğimizi hatırlıyorum save dosyasını

Öyleyse format atmam iyi olacaktır.

Mudrunner için mod indirmiştim, buna ek olarak Dying Light oyunu için save dosyası indirmiştim. Şimdi hatırladım; Save dosyasını bir arkadaşımla beraber aynı link üzerinden indirmiştik. Akşamına oynadığı bir oyundaki hesabının maili değişti... Hmm muhtemelen bu sebeple.. Okullar açıldığı için malesef bilgisayarı 1 haftadır açmıyordum, geçen hafta indirdiğimizi hatırlıyorum save dosyasını
Mümkünse temiz bir format iyi olur 👍

Geri
Yukarı