R5 3600 sistem uyumlu mu?

Canpolat37

Decapat

Sistem uyumludur ama SSD kronik sorunlu diye biliyorum. Değiştirmenizi öneririm. PSU ise çok iyi olmasa da kötü de değil.

SSD olarak;

Kasa ve PSU olarak;

öneririm. Aşağı yukarı aynı fiyata geliyor.

Son düzenleme:
Sistem uyumludur ama SSD kronik sorunlu diye biliyorum. Değiştirmenizi öneririm. PSU ise çok iyi olmasa da kötü de değil.

SSD olarak;

Kasa ve PSU olarak;

Öneririm. Aşağı yukarı aynı fiyata geliyor.

SSD okuma yazması hızlı oldugu için bunu seçmiştim. Kasa çok hoşuma gitti. PSU'nun yeterli oldugunu düşünüyorum, o kadar da kaliteli olmasa bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
ssd okuma yazması hızlı oldugu için bunu seçmiştim kasa çok hoşuma gitti psunun yeterli oldugunu düşünüyorum o kadarda kaliteli olmasa bile
Ucuz bir NVMe alacağınıza kaliteli bir SATA 3 alın hocam. Sonra pişman olmayın. PSU ise, evet Rampage, Frisby gibi markalardan daha iyiyken aynı fiyata MSI kasa ve High Power güç kaynağı almak varken biraz sönük kalıyor.

@Canpolat37
Hocam, PSU zaten yeterli olacaktır. Ancak o PSU eski ve korumaları eksik diye biliyorum. Bu yüzden başka PSU'lara bakabilirsiniz. SSD olarak Kingston A2000 seçmeniz daha iyi olacaktır.

@Batu Z @Rachel Amber +
O zaman sizden ortalama olarak aynı fiyatlara psu ve ssd seçenegi alabilir miyim. pek anlamam kasa işlerinden hoşuma bunlar gitti almak istedim. yarın Allah'ın izniyle alıcam. ssd olarak düşük okuma yazma hızı olanlar benim seçtigim ile aynı hızda mı acaba? ne kadar fark vardır?

Geri
Yukarı