R5 3600 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

FurkanS321

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben mavi ekran hatası alıyorum 2 3 ay önce de alıyordum bu hatayı HDD'yi garantiye yolladım ve hiçbir şey çıkmadı geri yolladılar ve bugün 2 defa art arda oldu, ben de bunu sizlerle paylaşmak istedim. Bilgileri aşağıya bırakıyorum, yardım ederseniz sevinirim.

Sistem: Windows 10 Home 64 Bit.
İşlemci: Ryzen 5 3600.
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 5600 XT.

HD Tune 2.55 Seagate disklerin S.M.A.R.T. Verilerini yanlış gösteriyor. HD Tune 5.75 Free Trial indirin. Ek olarak yeni dump olursa paylaşın. Halihazırda incelenmiş bir dosyanın tekrar incelenmesine lüzum yok. :)

Bilek ağrısından yatakta kıvranıyorum. Yeni dosya oluşursa etiketlersiniz. Gerçi @Enes3078 hocam hızır gibi, hemen yetişir vallahi :)
Geçmiş olsun. Yarın (aslında saat 12'yi geçmiş yani bugün) çok ama çok yoğun olacağım. Siz bakarsınız ve sorun devam ederse beni davet edersiniz konuya. Hadi iyi geceler 😊

HD Tune 2.55 Seagate disklerin s. M. A. R. T. Verilerini yanlış gösteriyor. HD Tune 5.75 Free trial indirin. Ek olarak yeni dump olursa paylaşın. Halihazırda incelenmiş bir dosyanın tekrar incelenmesine lüzum yok. :)

Bilgisayarı açında direk mavi ekran veriyor ve donuyor reset atıyorum ve yine böyle aldığım yere götüreceğim garantisi devam ediyor hala ilgilenen herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı