R5 3600 sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Bloody25

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Ripjaws 8x2 3600mhz CL18
SSD veya HDD modeli
1TB Samsung 970 Evo Plus M2 SSD + 250 Samsung Sata
Ekran kartı
RTX Inno 3060
Anakart
MSI Tomahawk Max
İşlemci
R5 3600
Merhaba bugün mavi ekran yedim ancak mavi ekran, monitöre sığmadığından hata kodunu göremedim. Sonra minidumpa girdiğimde daha önce de bir mavi ekran yemişim sanırım dosya vardı. Bu iki mavi ekranın sebebini özellikle bugün en son yediğimin sebebi, nedenini bakıp söyleyebilecek biri var mı? Önemli bir şey mi yoksa önemsiz mi biraz kafama takıldı.

En son olan 8015 ve 28 Haziran olan dump.

Minidump:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden hata alırsanız yeni dosyayı paylaşın onu artık ben incelerim. Eskiler zaten analiz edildiği için bakmaya bile gerek yok kanımca. :)

Demek istediğim son dosya 28 Haziran tarihinde yediğim mavi ekran yani eski bir dosya değil onu anlatmak istiyorum. Yoksa ben mi tam anlayamadım sizi?

2 Haziran da olan önemli değil ancak bu son yediğimin sebebini merak ettim açıkçası ve dediğim gibi 28 Haziran'da oldu bu olay eski bir olay değil yani.

Linkte tıklarsanız tarihler orada gözüküyor.

Demek istediğim son dosya 28 Haziran tarihinde yediğim mavi ekran yani eski bir dosya değil onu anlatmak istiyorum. Yoksa ben mi tam anlayamadım sizi?

2 Haziran da olan önemli değil ancak bu son yediğimin sebebini merak ettim açıkçası ve dediğim gibi 28 Haziran'da oldu bu olay eski bir olay değil yani.

Linkte tıklarsanız tarihler orada gözüküyor.

Size dump dosyanız eski demedim ki, sadece başkası tarafından incelenmiş. Hatanın tekrar etmesi durumunda yeni oluşacak dump dosyasını paylaşmanız gerekmekte o kadar. Tekrar etmezse sorun çözülmüştür zaten. 🙂

Geri
Yukarı