R5 3600 sistemde mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan KARA57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 605

KARA57

Kilopat
Daha fazla  
Sistemdeki işlemci ve RAM'ler arızadan ötürü 2 hafta önce sıfır olarak değişti. Diğer bütün parçalara serviste kont edildi, bir sorunları yok. Zaten 2 haftadır da bir problem yaşamadım fakat az önce mavi ekran yedim. Minidump dosyası aşağıdadır.

Yardımcı olabilecek yok mu?

Şimdi de PC açılırken CRITICAL_PROCESS_DIED mavi ekran hatası aldım.

bu da ilk yediğim mavi ekran 092022-5812-01.zip

Son düzenleme:
Evet, BattlEye kaldırmadan sistemi biraz kullanın, tekrar mavi ekran alırsanız yeni DMP dosyaları paylaşmayı unutmayın.

Teşekkürler PC'den bayağı soğudum aynı anda işlemcim ve RAM bozuldu sıfır geldi ama şu an da gürültülü çalışıyor üzerine mavi ekran bayağı can sıkıcı.

@Dümdüz Şimdi oyunda fps yarı yarıya düştü ekran kartı kullanımı azaldı peşine de mavi ekran verdi minidump dosyası burada verdiği hata kernel mode heap corruption 101022-6375-01.zip

Son düzenleme:
Teşekkürler PC'den bayağı soğudum aynı anda işlemcim ve RAM bozuldu sıfır geldi ama şu an da gürültülü çalışıyor üzerine mavi ekran bayağı can sıkıcı.

@Dümdüz Şimdi oyunda FPS yarı yarıya düştü ekran kartı kullanımı azaldı peşine de mavi ekran verdi minidump dosyası burada verdiği hata KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION 101022-6375-01.zip

Malwarebytes - ESET. Aynı anda iki antivirüs kullanmayın, birini kaldırın. Sonrasında BattlEye kaldırın, BattlEye kaynak gibi duruyor ancak 2 antivirüs de tetikliyor olabilir.

Malwarebytes - ESET. Aynı anda iki antivirüs kullanmayın, birini kaldırın. Sonrasında BattlEye kaldırın, BattlEye kaynak gibi duruyor ancak 2 antivirüs de tetikliyor olabilir.

Malware kaldırmıştım geçen ki mavi ekrandan sonra şu an kurulu değil PC de acaba ondan mı sıkıntı BattlEye da oynadım oyun silsemde kuruyor anlamadım ki ne yapmam lazım.

Malware kaldırmıştım geçen ki mavi ekrandan sonra şu an kurulu değil PC de acaba ondan mı sıkıntı BattlEye da oynadım oyun silsemde kuruyor anlamadım ki ne yapmam lazım.
Attığınız dmp dosyasında kurulu gözüküyor, BattleEye tekrar yüklenebilir, tekrar mavi ekran alırsanız atın; o zaman bakalım o halde.

Geri
Yukarı