R5 3600 sistemde Valorant düşük FPS

Merhaba, ben geçen sene bir bilgisayar topladım. RTX 2060 Super ekran kartı var fakat Valorant'ta 150-180 arası dolaşıyor FPS'im. Bakıyorum videolara, adamlar aynı ekran kartıyla 250-300 FPS alıyor. Anlamadım.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.

Oyun içi grafik ayarlarınız nasıl? Yüksekte mi?
Güncel driver kullanıyor musunuz?
Video da kullanılan işlemci seninki ile aynı mı?

Oyun içi grafik ayarlarınız nasıl? Yüksekte mi?
Güncel driver kullanıyor musunuz?
Video da kullanılan işlemci seninki ile aynı mı?
Hocam oyun içi grafik ayarları en yüksekte 150-160 en düşükte oynuyorum ben daha iyi gözüküyor bence 170-180 arası pek değiştirmiyor. Driver güncelliğine nereden bakacağım?

Hocam oyun içi grafik ayarları en yüksekte 150-160 en düşükte oynuyorum ben daha iyi gözüküyor bence 170-180 arası pek değiştirmiyor. Driver güncelliğine nereden bakacağım?

Aygıt yöneticisine gidin, görüntü bağdaştırıcılarından ekran kartınızın özelliklerine gelin, sürücü kısmından sürücüyü güncelleştire tıklayın, 2 seçenek belirecek oradan otomatiğe tıklayın.

Oyun açıkken arka planda çalışan herhangi bir uygulama olabilir mi? Görev yöneticisinden bakabilirsin. Yoksa adamların ayarları seninkinden düşük olabilir veya diğer parçaları daha iyi olabilir. Başka bir şey aklıma gelmedi açıkçası.

Oyun açıkken arka planda çalışan herhangi bir uygulama olabilir mi? Görev yöneticisinden bakabilirsin. Yoksa adamların ayarları seninkinden düşük olabilir veya diğer parçaları daha iyi olabilir. Başka bir şey aklıma gelmedi açıkçası.
Hocam aynı parçaları fakat benim PSU 550W Bronze o sıkıntı çıkarır mı? Adamın ayarları aynı, arka planda çalışan hocam tabii ki uygulama var o nasıl soru?

Yeni konular

Geri
Yukarı