R5 3600 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
600
Hocam hiç siz yazılan yorumları dikkate almayın tabii 2-3 veya 4-5 ay sonra RTX kartlardan alacaksanız. Ben de şu an sizinkine benzer bir sistem dizdim. Kendi kartımı satıp onun parasını kenarda bekletiyorum. RX 550 veya GT 1030 civarı bir ekran kartı alacağım 2. el size de tavsiyem o tarz bir kart alıp daha yükseğe çıkmamanız. CS:GO, Valorant ve LoL gibi oyunlarda zaten sizi üzmeyecektir.

Üzüldüm ya. İyice araştırmadan toplayınca böyle oluyor işte. Komple iade edip baştan toplardım ben olsam. Sadece işlemciyi iade edip APU sistem de yapabilirsin. Yani ekran kartı, işlemciye dahil bir işlemci alabilirsin.
Ama ekran kartı alacağım dersen ve az buçuk güzel oyunlar oynamak istiyorsan en az 1650 Super alman gerek.
Haklısın anlamayınca böyle oluyor tecrübe olmuş oluyor ya dediğiniz gibi yapacağım olmadı

Şu yeter ve artardı bile yani. Nette 500 TL kadar bile bulunabiliyor.

Ayrıca bu anakart alınmaz en azından bunun V2 serisi çıktı giriş seviyesinde o yeterli olur fakat Asus Prime serisinden de zarar gelmez.

Hocam hiç siz yazılan yorumları dikkate almayın tabii 2-3 veya 4-5 ay sonra RTX kartlardan alacaksanız. Ben de şu an sizinkine benzer bir sistem dizdim. Kendi kartımı satıp onun parasını kenarda bekletiyorum. RX 550 veya GT 1030 civarı bir ekran kartı alacağım 2. el size de tavsiyem o tarz bir kart alıp daha yükseğe çıkmamanız. CS:GO, Valorant ve LoL gibi oyunlarda zaten sizi üzmeyecektir.
Teşekkür ederim keşke pandemi olmasa işler düzgün olsa tabiki hemen şimdi almak isterim ancak zaman gerekiyor işte artık herşey çok pahalı benim dikkatsizliğim yüzünden çocukta üzülsün istemiyorum

Teşekkür ederim keşke pandemi olmasa işler düzgün olsa tabii ki hemen şimdi almak isterim ancak zaman gerekiyor işte artık her şey çok pahalı benim dikkatsizliğim yüzünden çocukta üzülsün istemiyorum.

Hocam bende de RX 5500 XT kart vardı iyi bir fiyata sattım stoklar düzelince sattığım fiyata daha iyisini ve 0 olarak alabileceğim ona da değer 2-3 ay RX 550 ile takılmak.

Stoklar ne zaman düzelecek sanıyorsun?

Yaz aylarında ufaktan düzelmeye başlar diye düşünüyorum. Ayrıca ETH piyasası da şu an net belli değil. Tabi bu umduğum olay en kötüsü için. Zaten yazın yurt dışına gideceğim oradan ekran kartı alıp gelirim yapacak bir şey yok.

Hocam bende de RX 5500 XT kart vardı iyi bir fiyata sattım stoklar düzelince sattığım fiyata daha iyisini ve 0 olarak alabileceğim ona da değer 2-3 ay RX 550 ile takılmak
Biostar marka rx550 var 654 TL alınır mı sizce
Çok sağol
Çok sağol
Rica ederim, sistemin geri kalanı gayet güzel, uzun vadeli olarak işinizi görecek durumda. RX 550 de sadece idare eder, eski oyunları yüksek ayarlarda ve güncel oyunların bir kısmını düşük ayarlarda çalıştırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı