R5 3600 soğutucu tavsiyesi

NeverGive Up

Hectopat
Selam arkadaşlar 600 lira bütçem var sıvı soğutucu almak istiyorum işlemcim. Ryzen 5 3600 iki soğutucu arasında kaldım biri cooler Masterliquid Lite 240 diğer soğutucu deepcool Gammaxx L240V2. Sizin tavsiye edeceğiniz sıvı soğutucu varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctic Liquid FREEZER II 240 veya Silverstone PF240 almak daha mantıklı olur.

Arctic Liquid Freezer II 240 veya SilverStone PF240 almak daha mantıklı olur.

600 lira bütçem var aşıyor. Deepcool Gammaxx L240V2 nasıldır incelemelerine baktım iyi sonuç elde etmiş.

Selam arkadaşlar 600 lira bütçem var sıvı soğutucu almak istiyorum işlemcim. Ryzen 5 3600 iki soğutucu arasında kaldım biri cooler Masterliquid Lite 240 diğer soğutucu deepcool Gammaxx L240V2. Sizin tavsiye edeceğiniz sıvı soğutucu varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Noctura D14 Inventus'ta indirimde. geçen ay 950 TL'ydi şuan 630 TL'ye düşmüş.
6 yıl garantili, soğutma işinin piri Noctua'nın ürünü. En iyi hava soğutmalardan biridir ve o fiyata alacağın sıvı soğutma kadar soğutur sistemi. Üstelik sıvı soğutma gibi birkaç yıl içinde pompa arızası vs verip bozulmaz, devirdaim sesi çıkarmaz. İlerde Ryzen 9 3900X alırsan ona bile yeter. En az 10 yıl kullanırsın.

Sadece kasanız destekliyor mu boyutlarına dikkat edin, biraz büyüktür.

noctura D14 ınventus'ta indirimde. Geçen ay 950 TL'ydi şu an 630 TL'ye düşmüş.
6 Yıl garantili, soğutma işinin piri Noctua'nın ürünü. En iyi hava soğutmalardan biridir ve o fiyata alacağın sıvı soğutma kadar soğutur sistemi. Üstelik sıvı soğutma gibi birkaç yıl içinde pompa arızası vs verip bozulmaz, devirdaim sesi çıkarmaz. İlerde Ryzen 9 3900X alırsan ona bile yeter. En az 10 yıl kullanırsın.

Sadece kasanız destekliyor mu boyutlarına dikkat edin, biraz büyüktür.

Kasam Cooler Master H500.

Yeni konular

Geri
Yukarı